Salon

2016 Modern Salon Dekorasyon Modelleri

By  | 

Salon dekorasyonun da sadelik ve rahatlık öncelik taşımalı diyorsanız tercihiniz modern tarz dekorasyonlar dan yana olmalıdır . Çok renklilikten kaçınarak pastel renklerin arasına çarpıcı ve dikkat çekecek bir veya iki renk ekleyerek canlılık katabilirsiniz . Az eşyalar her zaman için sizlere avantaj sağlar , göz yormayan bir sadelik mobilya seçimleriniz den aksesuarlara , tekstil ürünlerine ve aydınlatmalara kadar her alan da olmalıdır . Modern Salon Dekorasyonları dendiği zaman bir çok kişi için cansız , soğuk ve renksiz dekorasyon modelleri akla gelir , uygun renk tonları , rahat ve konforlu mobilyalar ve aksesuarlar bu çağdaş tarzı son derece etkileyici ve çekici kılacak etkenlerdir .

Modern bir Salon dekorasyonu için seçtiğiniz mobilyalarınız , duvar dekorasyonunuz , zemin , aydınlatmalar , perdeler ve salonunuza estetik katacak aksesuarlar bu tarzı yansıtan tasarımlar arasından seçilmelidir . Devasa aynalar , led aydınlatmalar , spotlar , tamamen rahatınıza yönelik estetik mobilyalar , dekorasyona canlılık katacak büyük ve etkileyici tablolar ve dikkat çekecek dekoratif objeler örneğin vintage afişler , posterler , farklı tarz bir puf ortama çok daha çekici bir şıklık katabilir .2016 Salon Dekorasyon Modelleri arasından sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en etkileyici örnek modelleri seçerek galerimiz de derledik inceleyerek kendi salonunuza uyarlayabilirsiniz .

etkileyici modern salon dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Avangarde Yemek Odası Modelleri 2015 başlıklı makalemizde avangarde yemek odası modelleri, salon ve yeni moda 2015 yemek odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir