Duvar Kağıtları

2016 Sezonu Salon Duvar Kağıdı Modelleri

By  | 

Duvar dekorasyonlarının en güzel ve en kullanışlı tasarımları olarak göz dolduran Duvar Kağıtları , birbirinden güzel tasarımları ve özellikleri ile evinizin her alanına bambaşka bir şıklığı yaşatacaktır . Günümüz de mutfak ve banyo gibi su buharının ve suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlar da bile duvar kağıtları rahatlıkla kullanılıyor . Evinizin her alanı için farklı özellikler , renkler ve desenlerin kullanıldığı duvar kağıtlarını tercih etmelisiniz . Dar ve küçük alanlar , alçak veya yüksek tavanlı alanlar , az ışık alan odalar bu özelliklerine göre seçimler yapmanızı gerektirir .

Evin en geniş bölümü olan salonlar da duvarlarının yüksekliğine , mobilyalarına , ne kadar ışık aldığına ve dekorasyon tarzınıza göre duvar kağıdı seçmenizi gerektirir . Yeni moda duvar kağıdı uygulamaların da değişik renk ve desenli kombinasyonlar oldukça moda , arka plan fon uygulamaları , düz duvar kağıtlarının desenli modeller ile birlikteliği emin olun salonlarınızın havasını tamamen değiştirmeye yetecektir . Salon Duvar Kağıdı Modelleri yeni sezon da bir çok farklı tasarımı da beraberin de getirerek bizlere son derece şık alternatifler sunuyor .Yeni trend duvar kağıtları arasın da , kabartma desenli modeller , boyanabilen tasarımlar , suya dayanıklı vinil kağıtlar , 3d desenli modeller ve daha bir çok güzel model 2016 Sezonu Salon Duvar Kağıtları arasın da bizlere şık alternatifler sunuyor . Sizler için seçtiğimiz yepyeni modelleri galerimiz de inceleyebilirsiniz .

2016 trendi salon duvar kagidi

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Tuğla Desenli Duvar Kağıtları 2016 başlıklı makalemizde 2016 dekoratif tuğla desen duvar kağıtları, duvar kağıtları ve tuğla desenli duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir