Ev Dekorasyonu

2016 Trendi 3D Dekoratif Bambu Duvar Panelleri

By  | 

Duvar dekorasyonları için tasarlanmış son derece etkileyici tasarımlar arasın da dekoratif amaçlı kullanılan panellere bir yenisi daha eklendi diyebiliriz . Sadece dekoratif amaçlı demek pek de doğru olmaz , ısı ve ses yalıtımı özelliği de olan 2016 Trendi Dekoratif Duvar Panelleri boyut kazandırılmış göz alıcı güzellikleri ile duvarlarda tarz bir şıklık yaratıyor . İç mekan malzemesi olan ahşap tasarımlar için ağaçlar kesilmiyor bambu lifinden üretilen kaplamalar paneller halinde üretildikleri için son derece kolay montaj imkanı da sunuyor .

Ev Dekorasyonu için bambu lifinden üretilen duvar kaplamaları silikon kullanılarak duvarlara pratik bir şekilde uygulanır ve kuruduktan sonra da su bazlı boyalar ile isterseniz fırça kullanarak isterseniz de sprey boyalar ile rahatlıkla boyanabilir . Çevreci Bambu lifleri ile üretilen 3D Dekoratif Bambu Duvar Panelleri güneş ışığı , rutubet ve aşınmalara karşı son derece dayanıklı malzemelerdir . Evinizin dekorasyonuna zengin ve etkileyici bir hava kazandıran duvar panelleri uzun ömürlü ve bir hayli dayanıklı tasarımlardır .Evinizin iç mekan duvarların da estetik ve kaliteli bir şıklık yaşamak istiyorsanız sizlere önerimiz bu güzel tasarımları mutlaka inceleyerek düşünmeniz olacaktır . Sizler için seçtiğimiz örnek modelleri galerimiz de inceleyebilirsiniz .

yeni moda dekoratif bambu panel modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Evinize Güzellik Katan Etkileyici Köşeler başlıklı makalemizde dekorasyonda etkileyici köşeler, ev dekorasyonu ve evinize güzellik katan köşe dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir