Ev Dekorasyonu

2016 Yılı Ev Dekorasyon Trendleri

By  | 

2016 Yılı Dekorasyon Trendleri evini yeni sezona bambaşka bir şıklık ve bambaşka bir tarz ile yenilemek isteyenlere son derece etkileyici fikirler ve tasarımlar muhteşem yenilikler sunuyor . Mobilyadan ev tekstiline , aksesuarlar , renklere dekorasyon stiline kadar inanılmaz güzel yenilikleri taşıyan 2016 trendleri sizin de evinizi yenilerken görmek isteyeceğiniz göz alıcı şıklıkta tasarımlar ve uygulamalar getiriyor . Rahat ve huzurlu bir ev için dekorasyon son derece önemlidir , yaşadığınız alanlar da görmek istediğiniz renkler , eşyalar ve kullanım kolaylığı sağlayan Ev Dekorasyon modelleri ile eviniz konforlu bir şıklık kazanacaktır .

2016 Ev Dekorasyon Trendleri arasın da asaletini ve etkisini hiç kaybetmeyen klasik çizgileri , modern tarzın daima koruduğu popülerliğini , geçmişi ve geleceği bir arada yaşatan yeni moda dekorasyonları ve onlara anlam katan aksesuarları , sürekli yenilenen moda tasarımlar olarak yeni sezon da yaşadığımız alanlara ekleyeceğiz . Metal aksesuarlar mobilyalar da ve aydınlatmalar da olduğu gibi endüstriyel dekorasyonlar da bu sezon da değişik tasarımları ile yer alıyor , eskitme antik demir sehpa ve mobilya ayakları , pirinç aksesuarlar , altın veya gümüş parlaklığın da metal tasarımlar evinize etkileyici bir hava katacaktır .Rahatlığın her sezon bir adım daha öne çıktığı yeni moda dekorasyonlar yeni sezonda da oldukça popüler olacak diyebiliriz . Banyodan mutfağa kadar tüm ev dekorasyonun da renkler son derece canlı ve ışıltılı olacak diyebiliriz . Evinizi yenilemeye başlamadan önce sizlere yeni trend dekorasyonlar hakkın da ip uçları verecek şık bir galeri hazırladık inceleyerek ilham alabilirsiniz .

2016 metal ev aksesuarlari

Bir önceki yazımız olan Küçük Salonlar İçin Kullanışlı Dekorasyon Fikirleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 küçük salon dekorasyonları, ev dekorasyonu ve küçük salonlar için dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir