Mobilya

2017 Komodin Modelleri

By  | 

Dekorasyon ürünleri içerisinde komodinler özel bir yere sahip. Bazen küçük ve çok fazla görselliği olmayan bir ürün gibi görünse de komodinler oldukça işlevsel ve aynı zamanda dekorasyona etki eden bir ürün. Yatak odalarında ve oturma odalarında farklı modellerle kullanılabilen komodinler her sene farklı bir model ile insanların karşısına çıkabiliyor. 2017 komodin modelleri içerisinde ağırlıklı olarak kullanılan renk beyaz renktir. Beyazın evin birçok yanına hakim olduğu düşünülecek olursa diğer eşyalarla beyaz komodinler de çok rahat bir şekilde uyum sağlayacaktır.

Sezonun Gözde Komodinleri

Yeni sezonun en çok beğenilen ve tercih edilen komodin modelleri daha çok kuğu bacaklı ve oyma desenli komodinlerdir. Bu komodin modellerinde oymalar daha çok ürünün ayak kısmında yoğunlaşmış olduğu için kullanım açısından herhangi bir sorun yaratmıyor. Beyazın ağırlıklı olarak kullanıldığı bu komodin modellerinde açık rengin hemen her tonunda üretim gerçekleştiriliyor. Ağırlıklı olarak ahşaptan üretilen komodinler de kullanım açısından işlevsel olmasına büyük bir önem veriliyor. Çeşitli boyutlarda hazırlanabilen modeller kişilerin zevklerine hitap edecek şekilde sunuluyor.Kullanım Amaçlarına Uygun Komodinler

Kullanım amacı bir eşyanın tercih edilmesindeki birinci önceliğe sahip olan bir durumdur. Yatak odalarında yatak kenarlarında kullanılan komodinler daha küçük bir veya iki çekmecesi olan ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerine abajur ve bir çerçeve sığacak genişlikte olmasına özen gösteriliyor. Oturma odasında ya çocuk odasındakiler de aynı şekilde fazla yer kaplamayacak ölçüde tercih edilirken ara holde kullanılacak olanların iki çekmeceli ve uzun bacaklı olmasına özen gösteriliyor. Bu tarz komodinler oymalı varak aynalarla kombinlenerek şık bir ev girişi oluşturulabiliyor. Ara holde üzerine telefon, anahtarlık ve çerçeve ya da süs çiçekler konularak daha zengin bir görünüm haline getirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Saloni Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde mobilyalar, salon ve Saloni mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir