Ev Tekstili

2017 Trendi Renkli Tüllerle Romantik Pencereler

By  | 

Ev Tekstili ürünleri arasın da perdeler en çok dikkat çeken tasarımlardır , evinizin pencerelerin de şıklık yaratan perdelerin en güzel tamamlayıcısı olan tüller , genel de hep beyaz veya krem rengi olarak görmeye alıştığımız klasik düz veya desenli dokular olarak hazırlanıyordu . 2017 Trendi Renkli Tüller dantel şıklığı ve zarafeti ile şimdi çok daha etkileyici tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor , örgü tül dokumalar her renk ve tonu ile pencerenize nostaljik bir hava kazandıracak . Tül seçimi her zaman için perdeye göre yapılır renkli ve desenli perdelerin tülleri düz olmalıdır , şifon , tafta ve ipek dokulu düz tüller hareketli perdelerin en şık tamamlayıcısı olabilir .Renkli Tüllerle Romantik Pencereler sadece dantel dokulu , işlemeli , örgü tüller ve benzeri tasarımlar ile gerçekten oldukça zarif bir şıklık yaratıyor . Düz renk sade modelleri olan perdelerin tül seçimi işte tam size anlatmaya çalıştığımız bu güzel dantel dokulu tüller ile bir araya gelerek inanılmaz bir güzelliği pencerelerinize yansıtacaktır . Ünlü markaların yepyeni tasarımları olarak görmeye başladığımız Renkli Tül Modelleri genel de pastel tonlar ve dantel şıklığın da desenli olarak hazırlanmış ancak düz ve canlı renklere sahip olan şifon tülleri de mutlaka denemelisiniz .

Eski perdelerinizi yeni ve etkileyici göstermek için sadece tüllerinizi değiştirmek istiyorsanız veya düz ve sade perdelerinize çekicilik kazandırmak için rengarenk tüller düşünüyorsanız tam size göre Yeni Moda Renkli Tüller i seçerek bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Evinizi Renklendiren Dekoratif Yastık Ve Kırlent Modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, dekoratif yastık ve kırlentler ve ev tekstili hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir