Ev Dekorasyonu

Basit Fikirlerle Evinizi Nasıl Daha Konforlu Hale Getirebilirsiniz?

By  | 

Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz eviniz, kendinizi en çok rahat hissettiğiniz yerle içerisinde birinci sırada yer almaktadır. Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz bu mekânlarda konfor ön planda olmalıdır. Konforu sağlamak için de birkaç dekorasyon yapmak gerekir. Ancak bu dekorasyonların çok maliyetli olmasına gerek yoktur. Yapılacak ufak değişiklikler hem sizin tarzınızı yansıtır hem de değişiklik insana huzur verir. Görmeye alışık olduğunuz eviniz de yapılan değişiklikler hayatınıza renk kadar, mutlu eder. Zaman kaybetmeden Basit Fikirlerle Evinizi Daha Konforlu Hale Getirin.

Mutfak

Düzenlemelere, evde geçirilen zamanın büyük bir bölümünü kaplayan mutfaktan başlayabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın eski ve modasının geçmiş olduğunu düşünüyor iseniz, çok harcama yapmadan ufak değişikler yapabilirsiniz. Mesela, mutfak kullanımına uygun kağıtlar alarak dolapların rengini basit bir yöntemle değiştirebilirsiniz. Bu sayede dolaplarınız eskisinden daha yeni görünecektir. Kağıtların yanı sıra, dolapları boyayarak da uzun süre zevkle kullanacağınız bir görüntü yakalayabilirsiniz.Salon

Salonunuzun bir duvarını doğal taşlar döşeyerek ayrı bir hava katabilirsiniz. Aynı tarz taşlarla balkonlarınızı da süsleyebilirsiniz. Yalnızca birkaç malzeme ile dekoratif abajur ve avizeler yapabilir ya da cüzi tutarlara avizeler satın alabilir, salonunuza değişik bir hava katabilirsiniz. Eğer örgü örmeyi biliyorsunuz ev dekorasyonuna farklı bir hava katmak daha kolay olacaktır. Değişik modellerde öreceğiniz kırlent ve koltuk şalları ile salonunuzu süsleyebilirsiniz. Yine dikiş nakıştan anlayan bayanlar boş çerçeveleri kanaviçe motifleri ile işleyerek duvarınızı süsleyebilirsiniz.

Banyo

Banyo fayanslarınızın aralarını temizlerseniz gözle görülür bir değişiklik sağlayabilirsiniz. Tasarlayacağınız çamaşır sepetleri ile sepete uygun öreceğiniz banyo halıları da banyonuza renk katacaktır. Banyonuza koyacağınız hafif bir koku da banyonun havasına ferahlık ve temizlik katacaktır.

Yukarıda saydığımız önerilere ek, siz de özgün tasarımlar üreterek Basit Fikirlerle Evinizi Daha Konforlu Hale Getirin.

Bir önceki yazımız olan Renkli ve Sıcak Çalışma Odası Dekoru başlıklı makalemizde Renkli ve Sıcak Çalışma Odası, Renkli ve Sıcak Çalışma Odası Dekoru ve Sıcak Çalışma Odası Dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir