Duvar Kağıtları

Birbirinden Güzel 10 Dekoratif Duvar Kağıdı Modeli 2016

By  | 

Evinizin duvarların da son derece estetik ve kaliteli bir şıklık yaratacağını düşündüğümüz 2016 Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri gerçekten de görülmeye değer diyebiliriz . İnanılmaz 3d resimler gerçekçi duruşları ile kullanılan mekan da son derece etkileyici bir dekorasyon oluşturuyor . Resimli Duvar Kağıtları daha çok dekoratif amaçlı tercih edildikleri için tek bir duvara veya fon olarak tv arkası , oturma grubu arkası ve yatak odası duvarlarına oldukça yakışıyor .

Vintage desenlerin kullanıldığı düz dekoratif duvar kağıtları bütün duvarlara kullanılan oldukça popüler tasarımlar olarak bu sezonun da gözdesi olmaya devam ediyor . Salon duvarları , oturma odaları , koridorlar genç ve çocuk odaları gibi mutfak ve banyo duvarlarında da rahatlıkla kullanılabilir .Modern tarz renkli desenli duvar kağıtları salon duvarlarının hem bütünün de hem de arka plan fon olarak kullanılabilir . Birbirinden Güzel 10 Duvar Kağıdı Modeli ni sizler için seçerek galerimiz de derledik inceleyerek evinize en çok yakışacak modele karar verebilirsiniz .

3d gul resimli duvar kagidi

Bir önceki yazımız olan 2016 Sezonu Salon Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 sezonu salon duvar kağıtları, duvar kağıtları ve salon duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir