Ev Dekorasyonu

Çatı Katı Dekorasyonları İçin Rahat Ve Kullanışlı Öneriler

By  | 

Çatı Katı Dekorasyonları dar ve küçük alanlar da nasıl estetik ve keyifli fikirlerin olduğunun adeta bir kanıtı gibidir , tabi bunlar sadece evinin çatı katını kullanışlı ve aktif bir dekorasyonla rahat ve keyifli bir alana çevirmek isteyenler içindir . Bazı evlerin çatı katları eski ve kullanılmayan eşyalar için sadece bir depo olarak kullanılıyor bazen de çatı katı zevkini yaşamak isteyenlerin keyifli evleri olarak kullanılıyor . Çatı katı dairelerin meraklılarının hızla arttığını söylemeliyiz , sadeliğin hüküm sürdüğü çatı katların da eşsiz bir manzara ve huzur dolu bir hava vardır . Ev Dekorasyonu içinde hayatınıza konfor katan ne varsa çatı katında da aynı konforu yaşayacağınız detayları mutlaka kullanmalısınız .Rahat Çatı Katı Dekorasyonları işlevsel ve fazla büyük olmayan mobilyalar ile tam bir daire gibi dekore edebilirsiniz , bu tarz bir çatı katında köşe koltuklar tercih etmelisiniz , puflar , şık minderler , mini bir mutfak , keyifli bir banyo ve eğer güzel bir pencereniz varsa önüne hazırlayacağınız rahat bir dinlenme köşesi ile kitap okuyup , film izleyip keyifli zamanlar geçirebilirsiniz . Kullanışlı Çatı Katı Dekorasyonları az eşyaların kullanıldığı , bol depolama alanlarının yaratıldığı , daima küçük boyutlu mobilyaların kullanıldığı modellerdir . Uzun zamandır depo gibi kullandığınız çatı katınızı aktif hale getirmek istiyorsanız ve işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız size çok şık önerilerimiz olacak , ilk olarak çatı katını ne için kullanmak istediğinize karar verin sonra çatı katında bulunan tüm eşyaları önce gözden geçirin sonra işe yarayacak olanları ayırıp kalan fazlalıkları elden çıkarın .

İlk işiniz duvarlar zemin ve tavan olsun bu üç detay dekorasyonun temeli olacaktır , renkler , desenler aynı tarzı yansıtmalı , daha sonra mobilyalar ve aksesuara karar vermelisiniz . Bazı çatı katları çok küçük olduğu için tek bir amaç için veya tek bir oda gibi dekore edilmeli , çalışma köşesi , dinlenme köşesi ve bazen de uyuyabileceğiniz keyifli bir yatak aynı alan da olabilir .  Çatı Katı Dekorasyonları İçin Öneriler içeren en güzel modelleri sizler için derledik , yenilik yapmaya başlamadan önce farklı fikirler edinebileceğiniz modelleri inceleyerek ilham alabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Deri Mobilyaların ömrünü Uzatan Pratik Öneriler başlıklı makalemizde deri mobilyalar, deri mobilyaların bakımı ve deri mobilyaların ömrünü uzatan öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  1. Abdulkerim döğen

    21 Kasım 2016 at 12:04

    Bana iletisime gecebilecegim bir numara verebilirmisiniz veya ararmisiniz 05056021986

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir