Çocuk Odası

Çocuk Odalarında Kırmızı Dekorasyon Fikirleri

By  | 

Çocuk Odası Dekorasyonu çocukların özgürce hareket edebileceği kendini içinde rahat ve mutlu hissedeceği eşyalar , mobilyalar , aksesuarlar dan daha çok onları neşelendirecek , enerji verecek güçlü renkler ile dekore edilmelidir . Çocuklar İçin Kırmızı Dekorasyonlar tam da sözünü ettiğimiz yüksek enerjili , canlandıran ve neşe veren bir renktir , kırmızı rengini kız çocuklarının ve erkek çocuklarının odaların da rahatlıkla kullanabilirsiniz , örneğin erkek çocuk odaların da bu sezonun da moda stili olan deniz temaları için de mavi ve beyaz gibi kırmızı rengi de barındırdığı için çok yerin de bir tercih olacaktır . Sadece perde , halı veya yatak örtüsünde kullanılan kırmızı rengi bile bu odaya gerekli olan neşeyi kazandırabilir . Duvar boyası olarak sadece tek bir duvara fon olarak kırmızı rengini kullanabilir veya kırmızı desenli bir duvar kağıdı seçerek de aynı etkiyi yaratabilirsiniz .Düz kırmızı renkli bir halı ve kırmızı dekorlu bir tavan gibi , kırmızı fon duvarlar üzerine sticker çıkartmalar veya başka dekoratif çalışmalar da yaparak bu odalara mutluluğu , neşeyi ve enerjiyi taşıyabilirsiniz . Bazen küçük ve dar Çocuk Odası için bu kırmızı renk fazla karanlık bir hava yaratabilir , bu gibi odalar için beyaz ana renginiz , kırmızı ise yardımcı renk olmalı , açık ve canlı kırmızı tonlarını beyaz ve benzeri açık renk tonları ile kombin yaparak kullanabilirsiniz , örneğin zemin ve duvarların beyaz olduğu bir odada , kırmızı mobilyalar ve aksesuarlar kullanarak yüksek bir enerji yaratabilirsiniz . Kırmızı Çocuk Odası Dekorasyonları için her zaman duvar renkleri , perde , yatak örtüleri , halılar ve aksesuarlar ilk akla gelen tasarımlardır , ancak genel olarak unutulan ve neredeyse hiç dikkat edilmeyen tavanlar , aslında çocuklar için en etkili alandır , müzik dinlerken yatağına uzanan çocuklar boş ve anlamsız tavanlara bakmak yerine desenlerin , renklerin olduğu dekoratif tavanları seyrederek çok mutlu olabilirler .

Tavan dekorasyonu için duvar kağıdı , boya ile desenler yaparak çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz , bunun için ayrıca bir masraf da söz konusu değildir . İki renkli çizgi desenli tavanlar isterseniz düz çizgiler isterseniz geometrik desenler olarak tavanları süslesin veya grafiti resimler boş tavanlar da başka bir şıklık yaratsın . Çocuk Odalarında Kırmızı Dekorasyon Fikirleri ile sizde çocuklarınızı mutlu edecek küçük fakat etkili detaylar sayesin de onlara bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz , yenilik yapmaya başlamadan önce güzel dekorasyon fikirlerini galerimiz de inceleyip çocuğunuzun odasına uyarlayabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan 2016 Bebek Nevresim Takımları Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 bebek nevresim takımı modelleri, 2016 bebek nevresim takımları ve 2016 bebek nevresimleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir