Banyo

Country Stili Banyo Dekorasyon Önerileri

By  | 

Banyolarda tarz yaratan Country stili dekorasyonlar , nostaljik küvetler , çiçekli duvar kağıtları , doğal toprak renkleri , mumlar , vazoda çiçekler ve son derece şık aksesuarlar ile Banyo dekorasyonunuz bir hayli etkileyici olacak diyebiliriz . Country Stili Banyo Dekorasyonları beyaz ve krem renklerin , pastel çiçek desenlerinin duvarlar dan , zeminlere ve kullanılacak her tasarıma kadar yansıyan en belirgin özellikleri ile banyonuza göz alıcı bir şıklık kazandıracaktır .

Banyo dekorasyonu için bu harika tarzı tercih ediyorsanız işe banyo dolapların dan ve duvar renklerin den başlayabilirsiniz . Banyo dolaplarınız ahşap beyaz veya krem rengi olabilir , eğer banyonuzun geneli açık renk ise banyo dolabınız farklı doğal bir renk de olabilir . Duvarlar da nostaljik desenli fayanslar veya çiçek desenli duvar kağıtları tercih etmelisiniz . Banyonuzun en gösterişli tasarımı olarak da ayaklı bir küvet seçebilirsiniz , bu tarz küvetler banyolar da romantik bir hava oluşturur .Country Stili Banyo Dekorasyon Önerileri arasın da unutulmaması gereken en önemli detay ise aksesuarlar da saklıdır . Vazoda çiçekler , mumluklar , porselen veya seramik banyo setleri , aplikler banyonuz da tarz bir şıklık yaratacaktır . Sizler için seçtiğimiz Country tarz dekorasyon modellerini inceleyerek banyonuza şıklık katabilirsiniz .

country stili beyaz banyo

Bir önceki yazımız olan 20 Modern Bocchi Banyo Lavabo Modeli 2016 başlıklı makalemizde 20 modern bocchi lavabo modeli, 2016 bocchi banyo lavabo modelleri ve banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir