Ev Tekstili

Dar Ve Uzun Koridorlar İçin Yolluk Halı Modelleri 2017

By  | 

Evlerde dekore ederken en çok sıkıntı yaşadığımız alanlar koridorlar olur , mobilya , aksesuar ve halı seçimleri her zaman için özel bir araştırma gerektirir . Genel olarak da her zaman sade bir dekorasyon ile geçiştirilen bu dar alanlar için en uygun halı tasarımları da dar ve uzun yolluk modelleridir . 2017 Yolluk Halı Modelleri ile bu zor alanlar inanılmaz estetik ve çekici görünebilecek , rengarenk şık desenler , yumuşacık dokuları ile evinizin koridorları artık göz alıcı görüntüleri ile dikkat çekecek diyebiliriz . Ev Tekstili ürünleri arasın da en az perdeler kadar dikkat çeken halılar evinizin her bölümü için ayrı bir model olarak tasarlanıyor .Koridorlar İçin Yolluk Halılar bir çok farklı tasarım olarak üretilmiş , kesme yolluklar , klasik ölçülerde halı yolluklar ve buna benzer değişiklikler ile her evin koridoruna yakışacak yüzlerce yolluk halı çeşidi bulunuyor . Koridorlar dar ve uzun oldukları gibi genel olarak da penceresi olmayan alanlardır , az ışık alan bu dar alanlar için sizlere önerimiz açık renkli ve küçük desenli modelleri tercih etmeniz olacaktır . Düz renkli sade yolluk halılar , kendinden kabartma desenli düz renkli yolluk halılar ve rengarenk desenleri ile hayranlık uyandıran son derece şık ve dekoratif yolluk halılar ile sizin evin koridorları da görülmeye değer bir dekora sahip olabilir .

Uzun Koridor Halıları arasın dan sizlerin de çok beğeneceğinizi düşündüğümüz birbirinden güzel yolluk modeli ni seçerek bir araya getirdik , evinizin koridoru için estetik ve kaliteli yolluklar almayı düşünüyorsanız eğer halı alışverişine çıkmadan önce mutlaka görmenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Göz Kamaştıran 8 Etkileyici Yatak Örtüsü Modeli başlıklı makalemizde 8 etkileyici yatak örtüsü modeli, ev tekstili ve göz alıcı yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir