Banyo

Dekorasyonda Banyo Askılık Modelleri

By  | 

Artık banyoları da çok şık tasarım ürünleri ile dekore etmek mümkün. Üstelik bunun için çok fazla para ve emek harcamanıza gerek yok. Çok da büyük alanlardan oluşmayan ve kullanılabilecek dekoratif ürünlerin ana hatları ile belirli olmasından dolayı seçim yapmakta zorlanmadan banyolarınızı çok şık dekore edebilirsiniz.

Banyoların Vazgeçilmezleri Askılıklar

Banyoları daha geniş ve daha ferah bir görünüme kavuşturmak için dekore ederken açık renkler ve açık renk aksesuarlar genelde tercih ediliyor. Küçük dekoratif ürünlerle banyolarına şıklık katanların yanı sıra boya renkleri ve zemin dekorları ile farklılık katanlarda var. Tüm bu dekoratif çalışmaların arasında banyolar için olmazsa olmaz askılıklar. Kapı arkalarında banyo havluları için, duvarlarda el havluları için muhakkak tercih ettiğimiz askılıklar artık standart dışında çıkıyor ve dekoratif objeler ile şıklık kazanıyor. Dekorasyonda banyo askılık modelleri arasında öncelik ısıtıcı peteklerin tercihinde değişiklik yapmaktan yana kullanılıyor. Metalik renk havluluklar hem kurutucu hem banyo için ısıtıcı olduğu için şık görünümlü olanlar tercih ediliyor.Eğer metrekare olarak banyo alanınız geniş ise ayaklı askılık modelleri de tercihler arasında. Hem eşya asmak için hem havlular için kullanılabileceği gibi aynı zamanda süslü objeler ile görünümüne fark katılabiliyor.

Lavabo yanlarına havlu askılığı olarak kullanabilecek askılık modelleri oldukça çeşitli figürlere sahip. Bayan silüeti ve ya havluyu uzat el objesi gibi farklı ve çok çeşitli dekoratif objeler mevcut.

Banyo Trendleri

Banyo aksesuarları arasında askılıklar trend modelleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Dekoratif ürün mağazalarından temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda banyo dekoru yapan firmalardan da askılık modelleri seçmeniz mümkün. Günümüz banyo modasına uygun dekoratif objelerin kullanıldığı banyo modelleri askılıklar gibi birçok dekoratif ürünle şıklığı yansıtıyor.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Kırmızı Banyo Fayansları başlıklı makalemizde Banyo Fayansları, Dekorasyonda Kırmızı Banyo Fayansları ve Kırmızı Banyo Fayansları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir