Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda En Güzel Renkler

By  | 

Modern dekorasyonda en güzel renkler kullanılarak estetik ve dikkat çekici detaylar plana çıkarılır. Dekorasyon renk seçiminde en güzel renkleri tercihe edilerek; aydınlık, loş ve daha ağır tonlamalar yakalanır. Ev dekorunda oldukça önemli bir detay olan ton seçimi ve uyum daha modern bir görünüm için olmazsa olmaz tercihler arasında yer alır. Dekorasyon seçiminde modeller kadar önemli olan renkler modellerin detaylarını daha güzel göstermek amacı ile kullanılır. Modelleri daha belirgin olarak göstermek, daha aydınlık bir görünür sağlamak ve modern dekor çizgilerini yansıtmak amacıyla çeşitli ton tercihlerine gidilir.En Güzel Renklerle En Güzel Dekorasyon Fikirleri

En güzel renklerle dekorasyon fikirleri açık tonlar üzerine yoğunlaşır. Açık ve pudra tonlar dikkatle seçilerek, çeşitli kombinlere yer verilir. Açık mavi, açık pudra ve yeşil tonları kullanılarak, model detayları daha zarif ve daha modern olarak sergilenir. Mavi, pudra ve yeşil yanında, daha pastel renklere de yer verilir. Dekorasyonu daha aydınlık ve daha zarif göstermek amacı ile vizon ışıltıları kullanılır. Siyah ve kahveden uzak durularak modern ve iç açıcı tonlar kullanılır. Mavinin tonları, pudra tonları ve yeşilin tonları ile kombin yapılarak veya sade düz kumaş rengi kullanılarak modern tasarımlara yer verilir. Modernlik çizgisi içinde ışıltılı bir görünüm yakalanır. Mor ve tonları ile daha ağır bir hava yaratılarak, dekorasyonda önemli çizgilere yer verilir. Mürdüm tonlarına yakışan beyaz kombinleri ile salonlarda daha ağır bir hava yaratılarak, daha gösterişli bir görünüm izlenir. Ton seçimleri ile birbirinden güzel kabinler yapılarak; vizon ve beyaz tamamlamaları yapılır. Dekorasyonda renkleri kullanarak daha modern bir hava yaratmak amacıyla çeşitli objelerden yararlanılır. Haki ve gold detaylara yer verilerek, gümüş pırıltılardan yararlanılır.

Bir önceki yazımız olan Dinlenme Köşesi başlıklı makalemizde dekorasyon, dinlenme köşesi ve Evde Dinlenme Köşesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir