Mobilya

Dekorasyonda İlginç Masa Tasarımları

By  | 

Bilhassa evde bolca zaman geçirenler ya da akşam yemeklerindeki hep aynı biçimde sürüp gidenlerin, sıkılanların seçim yapabileceği, biri diğerinden farklı masa dizaynları görülmeye değer nitelikte. Hanenin içerisindeki hayat alanını genişletmek adına değerlendirilebilecek tasarımlar mevcut. Bilhassa, evin içinde uzun vakit geçirenler ya da akşam yemeklerinde sıradanlıktan sıkılan kişilerin seçim yapabileceği, biri diğerinden farklı tasarıma sahip masalar olağanüstü özellikte. Şayet hanenize ve yaşamınıza renk vermek istiyorsanız, bu tür alışılmışın dışında dizaynlardan derlenmiş olan listeye bakmadan geçmeyin.

Salıncaklı Masa

Salıncaklı masa, çocuğu bulunan ebeveynlerin yardımcısı olabilir. Yemeğini yememek için direten küçük çocuklar, bu dizayn aracılığıyla masada yer almaktan daha fazla keyif alacak. Yemek odasında tekdüzeliği aşmak ve eve hava katmayı düşünenler adına, salıncaklı masa dizaynı güzel bir alternatif.Kütük Masa

Bu iri ve geniş kütük masa, doğanın tüm elemanlarına ilgi duyanlara doğal, görsel ve görkemli bir görüntü sağlıyor. Ağacın gövde kısmının yarısı masanın ortasına konularak var edilen, cam ile ağaç karışımı bu masa dizaynı, elverişli bir dekorasyon ile bütünlüğü sağlanırsa, kişilere yemek yeme esnasında doğaya yakın olunduğu hissi uyandırabilir.

Piknik Masası

Piknik yapmak adına evinin çevresinde park olmayanlar, parkı evlerine de oluşturabilir. Demir yapılı masanın dışı, büyük bir saksı olarak tasarlanıp toprak ile çim doldurulmasıyla dizayn edilmiş. Bu yaratıcı ve stil masa dizaynı ile, çimlerin üzerinde kahvaltı edilmesiyle güne başlangıç yapma düşüncesi hayata geçirilebilir.

Yaprak Masa

Büyük yaprak biçimi bu ahşap masayla yemek odasında elit bir hava yakalanabilir. Dizayn masanın yaprak biçimindeki ağacın gövde kısmını, aynı ağacın değişik bir kısmından elde edilen parçalar ayakta tutmakta. Tek biçim masa şekillerinden oldukça değişik olan yaprak biçimli masada, dostlarla akşam yemeği yemek sıradanlığı kırmış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Çiçek Desenli Koltuklar başlıklı makalemizde Çiçek Desenli Koltuklar, Dekorasyonda Çiçek Desenli Koltuklar ve Koltuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir