Mutfak

Dekorasyonda Panel Mutfak Dolapları

By  | 

Düz panel ya da döşeme kapısı tarzındaki dolap, çoğunlukla modern veya çağdaş mutfaklarda görülür. Bu stilin özü, çoğunlukla minimal süsleme ve doğal materyallerin uyumu ile oluşur. Ahşap kahverengi olabilir ya da parlak beyaz dolabın üzerinde farklı renklerden oluşabilir. Stil ne olursa olsun, bu görünüm son derece moderndir. Dolayısıyla, ince donanım seçenekleri, düz panel dolaplara sahip bir mutfakta büyük etki yaratabilir. Daha fazla mutfak dolap stilini mutlaka araştırmalısınız. Son 10 yılın en popüler mutfak dolap donanım stillerinden mutlaka faydalanmalısınız. Örneğin klasik Shaker tarzı dolaplarda modern düz panellerde olduğu gibi şıklık hakimdir. Kapıdaki veya çekmecede olabildiğince uzun süre kullanılabilir

Doğru mutfak Dolabı Nasıl SeçilmelidirDoğru mutfak dolabı, bütçenize değip değinmeden, mutfağınızın işlevselliğini ve stilini yaratabilir veya kırabilir. Mutfak dolap kılavuzları, baştan sona süreç boyunca size yol gösterebilir. Shaker’dan düz panel, cam düğmelerden gömme çekmelere kadar her şeyi kapsayan kaynak kılavuzları kolay erişebilirsiniz. Düz mü yoksa takılı mı? Kabine kapı tarzınız önemlidir – sonuçta en büyük masraf mutfak masrafınız olabilir ancak bunu seçmek stresli olmak zorunda değildir. Bu popüler dolap kapılarının hangisinin evinizin tarzına uygun olduğunu görün. Dolapların ahşap olması gerektiğini kim söyledi? En iyi yemekleri sergileyin ve mutfak cam dolaplarla aydınlık olan tarzları seçin. Çağdaş mutfak ile mutfağınızdaki standart dolap panellerinin ötesine geçin. Flip-up kapılar, cep kapılar ve köşe çekmeceleri dolaplarınızı daha fonksiyonel hale getirebilir ve hayatınızı kolaylaştırabilir. Farklı bir tezgah ekleyerek mutfağınızı daha geleneksel bir mobilya stili ekleyin. Cam cepheler, bunları güzel yemekleri sergilemek için mükemmel bir yer haline getirir.

Mutfak Dolapları

Dekorasyon panel mutfak dolapları seçerken yılın renklerinden de mutlaka faydalanılmalıdır. Özellikle göze çarpan renkler oldukça moda ve revaçta. Her zaman sade tercih edenler için ise oldukça geniş bir seçme havuzu mevcut bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda Mutfak Mobilya Modelleri başlıklı makalemizde dekorasyon, Dekorasyonda Mutfak Mobilya Modelleri ve Mutfak Mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir