Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda Tarz Yaratan Sürgülü Ahşap Kapılar 2016

By  | 

Dekorasyon da iç mekan kapıları artık sadece mekanları ayıran sıradan tasarımlar olmanın dışına çıkarak tek başına dekoratif tasarımlar olarak göz dolduruyor . Klasik iç mekan kapılarının içinizi daraltan sıkıcı görüntüleri , günümüz de yerini bir hayli estetik tasarımlara bıraktı . Tek veya iki kanatlı kapıların içe veya dışa doğru açılan sistemleri , kapı ne kadar şık olursa olsun dekorasyona gölge düşürüyor . Özellikle dar odalar da içe veya dışa açılan kapılar yer sıkıntısı yaratabiliyor , bu gibi durumlar da sürgülü raylı kapılar en iyi tercih olarak gösterilebilir .

2016 Sürgülü Ahşap Kapılar rüstik tarzı anımsatan son derece etkileyici modelleri ile evinize ayrı bir hava kazandıracaktır . Büyük depo kapıların dan esinlenerek tasarlanmış bu etkileyici kapılar , evinizin yatak odasın dan , salon dekorasyonuna , banyo dan mutfağına kadar her alanı bölmek için kullanılabilir . Kasvetli kapıları dekorasyon da görmek istemeyenler için son derece şık alternatifleri bulunan sürgülü kapılar , doğal ahşap rüstik modelleri , dekoratif renkli ahşap kapılar ve daha bir çok estetik tasarımlar olarak dikkat çekiyor .Dekorasyonda Tarz Yaratan Sürgülü Ahşap Kapılar arasından en güzel modelleri seçerek galerimiz de derledik , sizler de Ev Dekorasyonu için farklı ve göz alıcı bir şıklık kazandırmak istiyorsanız , galerimiz de yer alan modelleri inceleyerek ilham alabilirsiniz .

yeni moda surgulu kapi modelleri

Bir önceki yazımız olan Deniz Temalı Yazlık Ev Dekorasyonları 2015 başlıklı makalemizde 2015 yazlık ev dekorasyonları, deniz temalı ev dekorasyonları ve en güzel marin stili dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: Ahşap / Ahşap Kapılar mail

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir