Ev Dekorasyonu

Dekorasyonda Yeşil Koltuklara Hangi Renkler Yakışır

By  | 

Dekorasyonun en uyumlu renklerin den biri de yeşildir , yeşilin açık veya koyu tonları bu renge yakışan zarif renk kombinleri ile ortama huzur dolu sakin bir hava yayar . Yeşil Koltuklarla Dekorasyonlar genel olarak bej , krem , beyaz , kahve tonları ve sarı olarak dikkat çekiyor , tabi bu renk tonlarının seçimi kesinlikle sizin koltuklarınızın yeşilin hangi tonu ile olduğuna bağlıdır . Düz renkli koyu yeşil koltuklar için krem rengini , sarı rengin her tonunu , beyaz rengi ve açık gri tonlarını ve nötr renkleri mutlaka düşünmelisiniz . Koltukların yeşili açık ise koyu kahverengini , bej rengini , sarının en açık tonlarını ve beyazı öneriyoruz . Yeşil Koltuklara Hangi Renk Yakışır sorusuna kısa da olsa cevap vermeye çalıştık , ancak koltuklarınız bu önerilen renk tonları ile desenli ise dekorasyona bu desenlerin bir kaç rengini seçerek küçük ayrıntılar da kullanın ve mutlaka düz renk detaylar seçin .Mint yeşili koltuklara bu önerdiğimiz renk tonları dışın da daha bir çok renk ve tonlarını da ekleyebiliriz , mercan kırmızısı , turuncu , turkuaz , fuşya gibi renklerle dekore edilmiş salon veya oturma odaların da canlı ve enerjik dekorasyonlar yaratabilirsiniz . Dekorasyonda Yeşil Koltuklar en çarpıcı vurguyu halıları ile yapar , düz yeşil veya desenli yeşil koltukların halı tercihleri de farklı olacaktır , desenli koltuklara düz renkli halı , düz renkli koltuklara da desenli halılar seçmelisiniz . Bu renklere sahip dekorasyon da beyaz renge mutlaka yer verin , perdeniz halınız veya duvar renginiz de beyaz ağırlıklı bir tercih olmalı .

Ev Dekorasyonu için de renklerin uyumu son derece önemlidir , koyu renkleri açık tonlar ile dengelemek bazen de ışıltı katacak renkleri kullanmak bir hayli etkili oluyor , Yeşil Koltuklara Yakışan Renk Kombinleri içine ışıltılı altın renkleri de eklemenizi öneririz , genelde aksesuar ve desen gibi detaylara çok yakışan altın ışıltıları koltuklarınza farklı bir hava katacaktır .

Bir önceki yazımız olan Çatı Katı Dekorasyonları İçin Rahat Ve Kullanışlı Öneriler başlıklı makalemizde çatı katı dekorasyonları, çatı katı dekorasyonları için öneriler ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir