Çocuk Odası

Dekoratif Ranza Modelleri

By  | 

Özellikle çocuk odalarında ve alan olarak küçük olan odalarda tercih edilen ranzaların kullanımı gün geçtikçe daha çok tercih edilir olmuştur.

Dekoratif Ranza Modelleri Nelerdir?

Son zamanlarda en çok tercih edilen ranza tipi duvara monte edilen ranzalar olmaktadır. Üstü çadır tipinde olan, altı çekmeli ranzalar yine çok tercih edilirken, iki katlı ,yanı çalışma masası olan, altında gizli bir çekyat ile dekore edilmiş, hayal gücüne indeksli olarak kule şeklinde ranzalar da yine son zamanların en çok tercih edilen modelleri olmuştur. Kız çocukları için hazırlanmış renkli ranzalar ile katlanabilir olan modelleri de unutmamak gerekir.

Kullanım Alanları Nereleridir?Özellikle çok çocuklu ailelerin tercih ettiği ve yerden tasarruf etmek seçtikleri ranzalar, değişik alternatifler ile de çocuklarınızın hayal gücünü destekleyebilmektedir. Dikey yerleşim alanlarında estetiğin korunması adına önemli bir rol oynar. Yalnızca çocuk odaları ile sınırlı kalmayan ranzalar, akıllı ranza dediğimiz modeller ile de misafir odalarına şıklık ve tasarruf sağlamaktadır.

Ortalama Fiyatları Nedir?

Her bütçeye uygun dekoratif ranza modelleri bulabileceğiniz gibi, genel olarak 900 Türk Lirası ile 2000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir. Bu tutarı tercih edilen model ve yaşam standart belirleyecektir. Birçok mobilya mağazasında şık ve dekoratif modellere rastlamanız mümkündür. Alternatif olarak ağaçtan yapılmış, özellikle becerikli bir anne- babanın elinden çıkmış olan ranzalar maliyetin daha da düşmesini sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odalarında Oyun Köşesi Önerileri başlıklı makalemizde Çocuk Odaları, Çocuk Odalarında Oyun Köşesi Önerileri ve Oyun Köşesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir