Aksesuar

Dekoratif Salon Aynası Modelleri 2017

By  | 

Her tarz dekorasyonun en gösterişli Aksesuar tasarımları olarak ilk sırada aynaları gösterebiliriz , özellikle de söz konusu salonlar olunca çok daha şık ve etkileyici aynalar kullanabiliriz . Dekoratif Salon Aynaları hem ebatları ile hem de estetik tasarımları ile bir hayli dikkat çekiyor , klasik tarz salon dekorasyonların da göz kamaştıran oymalı , işlemeli , varaklı çerçeveler tercih edilirken , modern tarz salon dekorasyonların da bir hayli etkileyici farklı kesimli modelleri ile dikkat çeken aynalar duvarları süslüyor . 2017 Salon Aynaları bazen devasa boyutta tüm duvarı kaplayacak kadar büyük aynalar ve bir çok parçadan oluşan duvarlar da kolaj dekoru oluşturacak çok güzel tasarımlar gibi daha bir çok farklı tasarım olarak karşımıza zengin bir çeşitliliği çıkarıyor .Salon dekorasyonun da ayna kullanmak için bir çok sebebiniz olabilir , amaç sadece şık bir aksesuar ise size sunulan seçenekler çok fazla ancak yetersiz ışık alan , dar ve küçük bir alanı büyük ve geniş göstermek , mekana derinlik kazandırmak gibi nedenleriniz varsa sizlere bir kaç önerimiz olacak . Büyük ve tek parça aynalar sizin salonunuza iki katı kadar büyük bir görüntü kazandırabilir , ışığı yansıtarak çok aydınlık ve ferah bir mekana dönüştürebilir , çok daha dolu ve geniş bir alan olarak salonunuzu olduğun dan çok daha güzel gösterebilir .

Bir çok parçadan oluşan seri aynalar ile de büyük duvarlarınızı doldurarak duvar dekorasyonun da boşluk hissinden kurtarabilirsiniz . 2017 Salon Aynası Modelleri arasın dan sizler için seçtiğimiz en güzel ve en gösterişli modelleri incelemenizi tavsiye ederiz .

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Dekoratif Duvar Saati Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 duvar saati modelleri, aksesuar ve dekoratif duvar saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir