Salon

Dizayn Yastıkları ile Salonunuza Hava Katın

By  | 

Salonunuzu harika bir şekilde dizayn etmiş olabilirsiniz. Pek çok tablo, aksesuar, biblo vb. ürünler de kullanmış olabilirsiniz. Fakat koltuklarınız tek renk ve bomboş ise, salonunuza renk katacak bir şeylere ihtiyacınız var demektir. Bu boşluğu dizayn yastıkları ile giderebilmeniz mümkündür. İsterseniz bir köşeye iri kare puf yastıklar atın, isterseniz koltuklarınıza uyacak ve evinizin dekorasyonuna katkı sağlayacak kırlentler koyun mutlaka yastıklardan bu konuda yararlanın.

Marina Stili Yastıklar

Açık renklerden oluşmuş bir salonunuz yahut bir odanız varsa mavi-beyaz marina stili yastıklardan faydalanabilirsiniz. Eviniz baştan aşağı mavi tonlarında olsa dahi, mavi-beyaz deniz simgeleri içeren ve çizgili yastık ve kırlentler evinizin havasını bir anda değiştirecektir. Beyaz koltuklarınızın üzerinde harika durabilecek olan marina stili yastıklar, lacivert yahut mavi koltuklarınız üzerinde de harika duracaktır. Bembeyaz bir odaya da marina stili yastıklar harika bir dekorasyon tarzı katacaktır.

Fas Stili YastıklarFas stili evin pek çok bölümünde hakim olabilen bir stildir. Rengarenk ve pek çok şekillerde olan fas stili yastıklar ayn zamanda etnik bir tarzı da çağrıştırır. Siz de evinizde Fas stili esintisi yaratmak isterseniz, kırlentler ve yastıklarla bunu kolayca yakalayabilirsiniz. Mutfaklardan sofralara dek uzanan Fas stili pek çok tabağa da can vermiş durumdadır. Siz de bu dekorasyon modasından hoşlanıyorsanız, Fas stili kumaşlarla yapılmış yastıklar edinin.

Siyah-Beyaz Yastıklar

Siyah beyaz çizgili ve pek çok geometrik desende yastıklar salonunuza gayet hoş bir hava katacaktır. Eğer koltuklarınız siyah yahut füme gri renklerde ise, üzerine koyacağınız siyah-beyaz yastıklar bir anda koltuklarınızın havasını değiştirecektir. Beyaz koltuklarınıza da siyah-beyaz yastıklar çok yakışacaktır. Salonlarınızı siyah-beyaz-gri kombinasyonuna bürümek de harika duracaktır.

Rengârenk Yastıklar

Evinizde renkli bir ortam hayal ediyorsanız, sade eşyalar ve duvarlar üzerine renkli aksesuarlar ve yastıklar yerleştirmelisiniz. Böylece cansız yahut ruhsuz görünen, tekdüze bir ev yerine rengârenk ve cıvıl cıvıl bir yaşam alanı yaratmış olursunuz…

Bir önceki yazımız olan Siyah Beyaz Salon Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde dekorasyon, salon ve siyah beyaz dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir