Genel

Duvar Rafları ile Evinize Şıklık Katın

By  | 

Artık mobilya çok olsun içine her eşyamızı koyalım devrinden sanırım hepimiz uzaklaştık. Az mobilyayla şık ve ferah bir görünüm yakalamak istiyor ve buna uygun çözümler üretiyoruz. İşte duvar rafları da bu çözümlerden biri. Hem yerde durmayarak alanımızı daraltmıyor, hem eşyalarımızı çok güzel bir şekilde derliyor hem de duvarlarımıza renk evimize, dekor katıyor. Her renk ve şekilde satın alabilir ya da hayalimize göre çizdirip renklendirebiliriz.

Hayal Gücünüzü Zorlayın

Boyut, renk ve şekil olarak aklınıza gelmeyecek fikirler piyasada mevcut. Bavul şeklinde olan duvar rafı bile var. Yani illaki açık ve görünür bir sistem olmasına gerek yok. Kapak, çekmece yaptırabilir ve bu ürünlere kilit taktırıp ürünlerinizi dilediğiniz gibi muhafaza edebilirsiniz. Sade renklerde döşenmiş evinize renk katabilir, beyaz renk olan ferah duvarlarınızı neon renklerle canlandırabilirsiniz. Kırmızıyla göz doldurabilir, morla zengin gözükebilir, pembe ile romantik olabilirsiniz. Raflarınızın içine küçük kapalı kutular sıkıştırıp dekorunuzu zenginleştirebilirsiniz. Sadece hazır bulunan ürünleri almak zorunda değilsiniz. Mobilyacınıza hayalinizdeki çizimi yaptırabilir, kimseden olmayan kendinize özgü bşr dekor yapabilirsiniz.Bugün baktığımızda harf şeklinde raflar bile mevcut. Böylece sevdiklerinizin ismini duvarınızda ölümsüzleştirebilir, istediğiniz kelimelerle evinizi süsleyebilirsiniz. Bu rafların duvara montelenmesi çok kolay olduğu için sürekli değişen ve gelişen moda akımlarına uygun olarak evinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Duvar Raflarının Fiyatları Nasıldır?

Fiyat konusuna gelecek olursak bu tamamen sizin elinizde olan bir durumdur. Kullanacağınız raf sayısına, büyüklüğüne, genişliğine, modeline ve işçiliğine göre fiyat aralığı çok geniş. Kullanılan malzeme çoğunlukla suntalama olduğu için kalite olarak değişiklik arz etmemektedir. Kendiniz yaptırdığınızda mdf gibi dada kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yaptırabilir fiyatı ona göre arttırabilirsiniz. Kısacası gördüğünüz gibi hem fiyat hem şekil ve seçenek olarak çeşitlilik arz eden bu piyasa eminiz ki size de hitap edecektir.

Bir önceki yazımız olan Mermerin Dekorasyonda Yarattığı Şıklıklar başlıklı makalemizde dekorasyon, Dekorasyonda Mermer ve Mermerin Dekorasyonda Yarattığı Şıklıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir