Kendin Yap

El Yapımı 10 Dekoratif Ev Aksesuar Modeli

By  | 

Eviniz için sadece size özel ve eşi benzeri olmayan ürünler kullanmak istiyorsanız size önerimiz hayal ettiğiniz ve sizi anlatan eşsiz tasarımları kendi el becerinizi kullanarak yapmanız olacaktır . Dekorasyon da özellikle aksesuarlar ilk bakışta dikkat çeken tasarımlardır , dekorasyonun tarzı ve sizin zevkinize uygun aksesuarlar evinize canlılık ve renk katan ürünlerdir . Değişik malzemeler kullanılarak üretilen bu harika tasarımlar , biraz el beceriniz varsa sizin de rahatlıkla yapabileceğiniz , yaparken de eğleneceğiniz bir uğraş olacaktır .

Kendin Yap projeleri arasın da oldukça geniş yer bulan ev aksesuarları , eviniz de bir kenar da hiç bir işe yaramaz diye düşündüğünüz bir çok değişik malzemeden yapılabilir . Örgü ve dikiş seviyorsanız , eliniz matkap ve çivi işlerine yatkınsa yaratıcı bir kişiliğiniz varsa bu tasarımları son derece kolay ve zevkle yapabilirsiniz . El Yapımı Dekoratif Ev Aksesuarları çakıl taşları , düğmeler , deniz kabukları , eski cd ler , plastik kaşık gibi bir çok farklı malzemeden ayna ve resim çerçeveleri yapabilir , eski dantellerden abajur ve avizeler , yumurta kutularından çiçekler yaparak istediğiniz her şeyi süsleyebilir ve dekorasyona eşsiz tasarımlar kazandırabilirsiniz .Eviniz sizi anlatsın istiyorsanız dekore ederken mutlaka sizden bir şeyler eklemeyi unutmayın . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en güzel ve yapımı en kolay  El Yapımı 10 Ev Aksesuar Modeli ni galerimiz de derledik inceleyerek çok daha güzelini yapabilirsiniz .

plastik kaşıklarla yapilmiş dekoratif cerceveler

Bir önceki yazımız olan Ahşap Paletlerden İnanılmaz Mobilya Tasarımları başlıklı makalemizde ahşap paletlerden inanılmaz mobilya tasarımları, kendin yap ve paletlerden inanılmaz mobilya tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir