Ev Dekorasyonu

Evde Bahar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 2016

By  | 

Evde Bahar Dekorasyonları için doğanın rengarenk çiçeklerini , güneşin ışıltısını ve bahar ruhunu yansıtan aksesuarları kullanarak bambaşka bir hava estirebiliriz . Bahar ayları doğanın uyanması ve canlanması ile bizimde ruhumuzda canlanma ve yenilenme hissi uyandırır , kendimiz dahil yaşadığımız alanlarda bir takım yenilikler yapmak ve bu renkliliği her alanda yaşamak isteriz . Ev Dekorasyonu için baharın tüm renklerini kullanabiliriz , en açık renklerden en canlı ve parlak renklere kadar her renk tonu evimizin farklı alanların da bahar coşkusunu yaşatabilir .

Bahar Dekorasyonu Nasıl Olmalı diye düşünüyorsanız sizlere önerimiz doğaya dikkatli bakmanız olacaktır , yeşillenen ağaçlar , çiçekler , güneş ışıkları , denizin ferah mavisi ve kumun rengi hep ilham almamız gereken güzelliklerdir . Sadelik ve rahatlık evinizin her alanına , her köşesine hakim olmalı , konforu ve rahatlığı aynı oranda renkliliği de dekorasyona eklemeniz gerekir . Rahat oturma grupları , bahar temalı tablolar , keten kumaş perdeler , döşemelik kumaşlar hep baharı yansıtan renkler ve desenler olarak seçilmelidir . Krem , beyaz , vanilya , ekru ve benzeri renk tonlarını fon olarak seçebilir ve üzerine istediğiniz canlı renkleri ekleyebilirsiniz .2016 Bahar Dekorasyon Modelleri genel olarak çiçeklerin ve doğanın tüm renklerinin kullanıldığı , sadelik ile orantılı canlılığın kullanıldığı dekorasyonlardır . Yaklaşan bahar aylarına yepyeni bir dekorasyon ve yepyeni bahar renkleri ile evinize farklı bir şıklık katmak istiyorsanız sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz Bahar Temalı Ev Dekorasyon Modelleri ni galerimiz de incelemenizi tavsiye ederiz .

bahar renkli dekorasyon modelleri 2016

Bir önceki yazımız olan İlkbaharı Evinize Taşıyacak Dekorasyon Önerileri 2016 başlıklı makalemizde 2016 ilkbahar dekorasyon önerileri, 2016 ilkbahar dekorasyonları ve bahar temalı ev dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir