Aksesuar

Evinizde Tarz Yakalayın

By  | 

Evinizin içinde eşyalarınızın hem güzel görünmesini hem de fazla yer işgal etmemesini istiyorsanız, askılık modellerindeki gelişmeleri takip etmeniz gerekiyor. İç mimari ve dekorasyon alanında her geçen gün değişen fikirlerle karşılaşmak mümkün oluyor. Yaşanan son değişimlere göre, artık evlerde ya da ofislerde asılacak olan eşyaların, kapalı alanlarda tutulması gerekmiyor. Büyük, geniş ve kapalı dolaplar yerine, modern ve açık askılar tercih ediliyor. Böylece, evde yerden tasarruf edilmiş olunuyor.

Farklı Objeler Askı Olabilir

Çeşitli mağazalardan satın alınabilecek pek çok obje askı yapmak için kullanılabiliyor. Uzunluğu ve genişliği kullanıcıya bağlı olarak değişebilecek olan tahtaların üzerine çeşitli objeler takılarak askılık yapılması söz konusu olabiliyor. Objelerin, üzerine elbise, mont, şemsiye, havlu gibi eşyalar takılabilir nitelikte olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Askıların uçlarında bulunan kancalar da yenilenerek askılıkta kullanılabiliyor. Evinizde bulunan eski eşyaları bu yolla değerlendirebilirsiniz.Yerde Askılık Modelleri

Askılığı, duvarda kullanmak istemiyorsanız yerde duran, taşınabilir askılık modellerinden, en çok beğendiğinizi seçmeniz mümkün oluyor. Bu askılardan bazılarının alt kısmında tekerlekler bulunuyor. Bu sayede, askılıklar üzerinde eşyalar varken bile oldukça kolay bir şekilde taşınabiliyor. Tekerlekli askılık modelleri, tekerleksiz olanlara oranla daha çok eşyanın asılmasına imkan sağlıyor. İhtiyaca göre alınabilecek olan askılıklar, farklı renklerde üretiliyor. Açık askılık modellerinde, eşyalara daha hızlı ulaşmak mümkün oluyor. Ancak, elbiselerinizin ve diğer eşyalarınızın kapalı bir yerde durmasını istiyorsanız, kapalı modellere göz atmanız gerekiyor. Fermuar yardımıyla kapanan ve dolap gibi kullanılabilen askılıklar, daha uygun bir fiyata sahip. Bez olan bu askılıklar üzerinde çeşitli desenler bulunabiliyor. Evinizdeki objelerle ve dekorasyonla en çok uyum sağlayan deseni seçebilirsiniz. Her bütçeye ve zevke hitap eden modeller arasından seçim yapmak kolay olmayabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Evinizde Dekoratif Tablolarla Şıklık Yaratın başlıklı makalemizde Dekoratif Tablolar, Evinizde Dekoratif Tablolar ve Evinizde Dekoratif Tablolarla Şıklık Yaratın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir