Ev Dekorasyonu

Evinize Dinlenme Köşesi

By  | 

Evinizde dekorasyon oldukça önemlidir. Fakat rahat bir köşe sizin rahatlığınızı sağlayacak, işten eve geldiğinizde size sığınacak bir liman olmasa da küçük bir köşe yaratabilirsiniz. Bu sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Evinizde size özel hobi köşeleri yapmak mümkündür.

Kitap Okuma Köşesi

Kitap okumak hepimizin tutkusudur bu anları ölümsüzleştirmek adına köşemize çekilebiliriz. Bu köşe cam kenarı olabilir rahat bir puf koltuk, gözü yormayan loş bir ışık, duvarın köşesine raflı kitaplık, klasik bir gramofon da klasik müzik ile anı ölümsüzleştirin.

Çalışma Köşesi

Çalışmaya doymayanlar için evinizde bir köşeye küçük bir çalışma masası, rahat bir koltuk veya sandalye, bilgisayar ile çalışma köşenizde rahat rahat çalışma fırsatını yakalamanız mümkün.

Dost Sohbeti Köşesi

Dostlarınızla birlikte geçirdiğiniz anlar da önemlidir onların rahat ve mutlu etmek için elinizden geleni yapmanız mümkün. Rahat koltuk, puflar, yer minderleri ile hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyunlar oynamak için tabu, jenga, sudoku, monoply oyunlarını alarak keyifli saatler geçirebilirsiniz.Çay, Kahve Köşesi

Çayınızı ya da kahvenizi alıp sessiz sakin bir ortamda yudumlayabilirsiniz. Balkonda hasır koltuklarda oturarak mum ışığında ya da manzaraya karşı yudumlamanız mümkün.

Salıncak Köşesi

Hep çocuklar mı sallanacak sizde şöyle bir güzel uzanıp dinlenebilir, kitap okuyabilirsiniz. Bu köşeyi balkona taşıyıp yıldızlara bakarak uykuya dalabilirsiniz.

Sinema Köşesi

Arkadaşlarınızla, eşinizle, çocuklarınızla izleyebileceğiniz bir sinema köşesi oluşturabilirsiniz. Karanlık bir ortamda yer minderleri ile ortamı renklendirebilirsiniz.

Hobi Köşesi

Balkona veya evinizin bir köşesine yetiştirmekten hoşlandığınız bitki ve çiçekler ekebilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız bir hobi varsa boncuk yapma, resim yapma, fotoğraf çekimi gibi köşelerde yapabilirsiniz.

Şömine Köşesi

Keyifli dakikalar yaşamanız sıcak sohbetlere ev sahipliği yapacak olan şömine keyfi bir başka güzel. Ateşte yanan odunların çatırtısı bile insanı dinlendirip dalıp gitmenize hoş zaman geçirmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyon ve Beyaz Renk başlıklı makalemizde dekorasyon, Dekorasyon ve Beyaz Renk ve Dekorasyonda Beyaz Renk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir