Ev Dekorasyonu

Evinize Şıklık Katacak Fikirler

By  | 

Evini yenilemek ferah ve şık tasarımlarla daha modern göstermek herkesin hayali. Bunlar için küçük küçük ipuçları ve evin havasını değiştirecek dekorasyonlar herkesin işine yarayabilir.

Oturma odasından banyoya yatak odasından mutfağa, çocuk odasından lavaboya kadar küçük hilelerle evinizi dekore edip farklı bir havaya katabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Raflar

Hem depolama alanı hem de farlı renk ve modellerde ki duvar dekorasyonu için kullanılan rafları zevkinize göre kendiniz de yapabilirsiniz. Küçük aksesuarlar, kitaplar, renkli koleksiyonlar ve geçmişten gelen oyuncaklar. Rafların en güzel misafirleri. Raflar, evin içinde depolama alanı sağlarken aynı anda da oturma odaları alanlarını da şık bir hale getirir, duvar dekorasyonu için sıkça tercih edilen bir fikirdir.

​​​​​Evinizle Birlikte İçinizi Isıtan Şömineler

Günümüzde yaygın olarak kullanılan ve pek çok farklı yakıt seçeneği bulunan şömineler ısınmanın yanı sıra evinize renk veren nadir bir mimari.Kış aylarının gelmesiyle havalar soğudu ve herkes için ısınma ihtiyacı arttı. Bu problemi kalorifer ya da sobalar çözüyor. Ancak ısınmanın yanında keyif yapmak isteyen kişilerin tek tercihi ise her yıl artan şömineler. Şöminenin karşısında oturmayı seven büyük bir kitle var. Durum böyle olunca günümüzde bacalı ya da bacasız şömine modelleri bulmak oldukça basit ve uygun fiyatlıdır. Mimari ile birlikte teknolojinin de hızlı ilerlemesi şömine modellerinde de etkili oldu. Sadece odun değil, elektrik, doğalgaz ve etanol gibi yakıtlarla da şömine keyfini sürebilirsiniz. Her odaya rahatlıkla konumlandırılabilen şömineler, ısıyla birlikte tasarımında sonuna kadar keyfini sürmenizi sağlıyor. Size göz zevkinize uygun şömineyi seçmek kalıyor sadece. Farklı fiyatlara sahip yapay şömine modellerini alırken, kullanacağınız odanın büyüklüğünü unutmayın. Şömine ve raflar gibi farklı dekorasyon fikirlerinizle evinize bir farklılık katıp misafirlerinize güzel dakikalar sunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pembenin Evinizdeki Yeri başlıklı makalemizde Pembe, Pembe Dekorasyon ve Pembenin Evinizdeki Yeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir