Mutfak

Fayans ve Mutfak Dolabı Uyumu

By  | 

Özenli ve bakımlı bayanların kendilerine gösterdikleri özeni aynı şekilde evlerine de gösterdikleri aşikâr bir gerçektir. Bakımlı ve düzenli hanımların gereken özeni ve titizliği mutfaklarında da görme mümkün. Mutfak yapısı ve şeklini değiştirmek isteyen hanımların öncelikli tercihi yeni mutfak dolapları ve fayanslardan yana oluyor. Fayans yapısı ve mutfaklarında kullanacakları mutfak dolaplarının da yapısının aynı şekilde benzer olması tercih ediliyor. Güzellik adar temiz bir görünümü de mutfaklarında isteyen bayanlar, mutfakta geçirdikleri zamanın kaliteli olması gerektiğini dile getiriyorlar. Mutfaklarında yakaladıkları mutluluğu aynı şekilde yeni mutfaklarında da yakalamak için doğru ve isabetli seçimler yapmak için fayans ve mutfak dolabı uyumu üzerinde uzman görüşlerine de kulak veriyorlar.

Desenli Fayanslar Ve Tek Renk Mutfak DolaplarıFayans ve Mutfak Dolabı Uyumu arasında çok ince bir çizgi vardır. Ya mutfağınıza hak ettiği özeni göstererek başarılı bir dekorasyona imza atacaksınız ya da desenli fayanslarınıza biraz daha hareket katmak isterken ortaya karmakarışık bir mutfak çıkaracaksınız. Bunu engellemek amacı ile İngiliz mutfak modasından faydalanabilirsiniz. Fayanslarda kullanılan işlemeler ve oymalar, mutfak dolaplarında yerini sade seçimlere bırakıyor. Güzel ve parlak fayanslar arasından tertemiz ve duru bir renk ile parlayan mutfak dolapları ise ne kadar zevkli bir kadın olduğunuzun adeta bir göstergesi olacaktır. Dilerseniz tam tersi biçimde de davranabilir tek renk, sade ve naif bir fayans modeli tercihinde bulunabilirsiniz. Bu noktada da mutfak dolaplarınızda öyle bir seçim yapmalısınız ki mutfağın güzelliğini, mutfak dolaplarınızdaki özel seçimleriniz patlatacaktır. Hem naif hem de özel bir mutfağa sahip olmak isteyen her kadın gibi sizde özel hayatınızda yakaladığınız başarıyı mutfağınızda da yakalamak için uygun bütçeyi ayarlayarak kaliteli ve aylık bütçenizi açmayacak seçimler ile fayans ve mutfak dolaplarınızı uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mutfaklarda Akrilik Dolap Devri başlıklı makalemizde Akrilik Dolap, Akrilik Dolap Devri ve Mutfaklarda Akrilik Dolap Devri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir