Çocuk Odası

Genç Odaları İçin Havalı Dekorasyon Fikirleri

By  | 

Genç Odası Dekorasyonları evinizin belki de en zor bölümü olacaktır , ergenlik dönemin de olan çocuklarımız henüz netleşmeyen zevkleri , geçici hevesleri ve heyecanlı yapıları gereği bu gün beğendiklerini yarın beğenmiyor ve onca emek boşa gidiyor bu nedenle odasını dekore ederken her ne kadar onun fikrini alsanız da yenilenmesi zor olan detaylar da ikna etmeye çalışın veya sonradan dönüştürebileceğiniz tasarımlar seçin . Çocuk Odası dekorasyonun dan kurtulmak isteyen ergenlik çağındaki gençler çok daha farklı ilgi alanlarına yöneldikleri için odaların da renkler , aksesuarlar ve diğer her detayı da bu zor dönemi güzelleştirecek şekil de yenilemeniz gerekiyor .Genç kızlar ve genç erkekler odaların da belirgin renk değişikliği görmek ister , pembelerden bunalan genç kızlar farklı renk kombinlerini veya beyaz , krem gibi renk tonlarını baskın renklerle kombinleyerek farklılıklarını ortaya çıkarabilir . Havalı Genç Odası Dekorasyonları öncelikle aksesuar tercihleri , renkleri , desenleri ve çarpıcı mobilya tasarımları ile dikkat çekiyor , andüstriyel tarzın son yıllar da öne çıktığı yenilikçi dekorasyonlar da genç odaları hem mobilyaları hem de duvar dekorasyonları ile göz kamaştırıyor . Modern ve çağdaş bir genç odası için klasiğin dışına çıkarak çok daha etkileyici tasarımlar kullanmak artık moda diyebiliriz , genç erkek odaların da spor aletleri , bisikletler , kum torbaları , kara tahta duvarlar , film afişleri , posterler , kitaplık ve raflar artık her gencin odasın da bulunuyor .

Genç Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri arasın da aydınlatmaların da çok büyük rolü olduğunu belirtmeliyiz , retro ve endüstriyel tarz avizeler , abajurlar ve masa lambaları gibi lambader modelleri ni de kullanabiliriz . Sizlere çok şık fikirler vereceğini düşündüğümüz en güzel örnekleri derledik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Çilek Mobilya 2017 Genç Odası Takımları başlıklı makalemizde 2017 çilek genç odası modelleri, 2017 çilek genç odası takımları ve çilek genç odası mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir