Salon

Gri Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler

By  | 

Ev dekorasyonu için her mevsime ve her tarza çok yakışan gri renk farklı tonları ile olduğu gibi hemen her renk ve tonu ile de rahatlıkla kombin yapılarak evinizin dekorasyonun da baskın ve güçlü bir renk olarak yer almalıdır . Gri Salon Dekorasyonları sadece duvarların rengi olarak değil mobilyalar , aksesuarlar , perde ve halılar gibi çok farklı alanlarda da kullanılarak salonunuz da modern ve etkileyici bir hava yaratabilirsiniz . Salon dekore etmek evinizin belki de en zor ve düşündüren konusudur , dekorasyonun tarzına uygun eşyalar ve bu eşyalara uygun renkler ve nasıl bir yerleşim olmalı hepsi aklınızı meşgul edecek konulardır .Gri Dekorasyonlar İçin Öneriler her zaman olduğu gibi duvarlar , halı ve perdeler üzerine odaklanıyor , açık ve koyu geri kombinleri , biri duvarlar diğeri de eşyalar olarak düşünülebilir , her şekil de gri dekorasyonlara bir kaç renk daha eklemenizi öneririz . Gri rengin soğuk duruşunu canlı ve parlak renkler ile sıcak ve canlı bir şekil de gösterebilirsiniz , sözünü ettiğimiz gri duvar ve eşyalar canlılığını , parlaklığını diğer tüm detaylar da yakalayabilir . Aksesuarlar , koltukların üzerin de renkli yastıklar , şallar ve desenler canlandırma işini kolaylıkla halledebilir .

Gri rengin her tonuna yakışacak en güzel renk önerileri , canlı ve parlak sarı , mercan kırmızısı , turkuaz , parlak fuşya ve yeşil gibi mavinin de canlı tonları kullanılabilir . Sade ve abartısız bir şıklık ise aradığınız nötr renkleri gri ile kombinleyip canlılığı aksesuarlar ile dekorasyona taşıyın . Zarif Gri Salon Dekorasyonları için sizlere ilham verecek en güzel örnek dekorasyonları seçerek derledik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Modern Salonlar için Yeni Trend Mobilya Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 modern mobilya modelleri, 2016 salon mobilyaları ve modern salon mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir