Banyo

Gri ve Sarı İle Banyolara Muhteşem Bir Hava Katın

By  | 

Gri ile sarı rengi banyolar için genellikle tercih edilen renkler arasında değildir. Ancak bu iki rengin uyumu ile oldukça muhteşem bir banyo görüntüsü elde edebiliyorsunuz. Bu iki renk birleşerek banyolara muhteşem bir hava katıyor. Gri renk modern ve şıklığın adresi olarak biliniyor. Soluk olan gri renk sarı ile birleşerek canlanıyor ve bu iki renk bir denge kuruyor. Böylelikle banyoda oldukça sıcak bir hava elde ediliyor. Banyoda gri ve sarının muhteşem uyumu 2017 banyo dekorasyonlarında da kendini gösteriyor.

Gri ve Sarı İle Yakışan Diğer RenklerSoluk bir renk olan gri sarı gibi enerjik bir ton ile birleşerek muhteşem bir hava sağlıyor. Bu iki renge eşlik edebilecek olan diğer renkler ise beyaz ve siyah oluyor. Beyaz ve siyah bu iki renge uyum sağlayarak banyoda farklı bir dekoratif hava elde edecektir. Böylelikle kimsede olmayan ve herkesin dikkatini çeken bir görüntü elde edebilirsiniz. 3D’li banyo duş perdelerinizi de dekora uygun şekilde alarak oldukça ilginç bir görüntü yakalayabiliyorsunuz. Gri rengini genel olarak duvarlara uygulayarak aralara sarı ve beyaz renklerini atabilirsiniz. Bunun yanında aksesuarlarınızı daha açık tonlarda kullanmanız gerekiyor. Eğer duvarlarda sarı tonunu ağırlıklı olarak kullanırsanız yer paspaslarınızı gri renkte seçmeniz oldukça uygun olacaktır. Böylelikle paspaslar daha az kirlenecektir ve uzun süre kullanıma uygun olacaktır. Grinin ortama katacağı hava ancak yanına seçeceğiniz renk ile ortaya çıkacaktır. Bunun içinde renk uyumuna oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Banyo dekorasyonunda akla en son gelecek olan bu iki renk ile oldukça farklı bir hava sağlayabilirsiniz. Seçmiş olacağınız aksesuarlarınız ile banyonuza kimsede olmayan farklı bir hava katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banyoda Farklılık Yaratan Gösterişli Avizeler başlıklı makalemizde Banyo Dekorasyonu, Banyoda Farklılık ve Banyoda Farklılık Yaratan Gösterişli Avizeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir