Ev Dekorasyonu

Her Evde Olması Gereken Pratik Depolama Fikirleri

By  | 

Düzenli olmayı seviyor ancak vakit bulamıyorsanız her zaman işinize yarayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak Her Evde Olması Gereken Depolama Fikirleri ile eviniz de pratik ve dekoratif bir şıklık yaratacaksınız . Ev Dekorasyonu estetik görüntüsünü biraz da düzeninden alır , derli , toplu odalar , düzenli dolap içleri , karmaşadan uzak çekmeceler , elinizi attığınızda aradığınız her şeyi yerin de bulacağınız Pratik Depolama Fikirleri ile tüm evinizde göz alıcı bir düzen yaratabilirsiniz . Evde en büyük karmaşa mutfakta yaşanır , özellikle küçük ve dar mutfaklar da bazen dolaplar yetersiz kalır ve her şey birbirine girer , mutfak gereçlerinin yerleştirildiği dolap içleri çekmece ve bölmeler her kullanım dan sonra dağılır ve bunları toplamak ait oldukları bölümlere yerleştirmek pek de keyifli bir iş değildir .Böylesi küçük bir mutfakta her aradığınızı kolaylıkla bulacağınız Kullanışlı Depolama Alanları yaratmak bazen son derece kolay ve masrafsız da olabiliyor , dolap kapaklarının iç kısmına askılı raflar yerleştirin , çekmece içlerini bölücüler ile ayırın , kapı arkası ve üstü dahil boş bulduğunuz her alana dekoratif raflar ve askılar yerleştirin bu uygulama inanın mutfağınıza nefes aldıracaktır . Mutfağınız için önerdiğimiz her fikir banyolar ve diğer odalarınız için de geçerlidir , çocuk odaların da , yatak odası , antre ve koridor gibi alanların hem duvarlarını , hem de dolap içlerini şık organizer tasarımları ile çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz .

Yatak odanız için de en kullanışlı tasarımlar olan organizerleri önereceğiz , duvara , kapı arkasına , gardrop içine asarak bir çok eşyayı depolayabilirsiniz . Dekoratif kutular ise dolapların için de olduğu kadar dolap üzeri ve açık alanlarda dahi hem estetik bir görünüş hem de düzen sağlayan bir şıklık yaratacaktır . Düzen Sağlayan Pratik Depolama Fikirleri ile sizler de evinizin her bölümün de inanılmaz bir estetik ve rahatlık yaşayacaksınız , sizlere ilham vereceğiniz düşündüğümüz bir kaç örneği paylaştık inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Beyaz Ev Dekorasyonları İçin Büyüleyici Fikirler 2017 başlıklı makalemizde beyaz dekorasyon fikirleri, beyaz ev dekorasyonları ve büyüleyici beyaz dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir