Ev Dekorasyonu

İçinizi Isıtacak Country Tarzı Ev Dekorasyon Önerileri

By  | 

Her evin kendine özgü bir stili , rengi ve kokusu vardır , yaşanan mekanlar içinde bulunan kişilerin zevkleri ve beğenileri doğrultusun da dekore edilerek rahatlık ve konfor sağlanır . Kimilerine göre sade ve modern tarz dekorasyonlar en uygun tercihtir , kimilerine göre de klasik ve gösterişli stiller uygundur . Bazen de geçmişin izlerini taşıyan nostalji kokan dekorasyonlar evin tamamın da olmasa bile bazı bölümlerin de tercih edilerek sıcak ve samimi ortamlar yaratılabilir . Geleneksel tarz dekorasyonlar için de son yıllar da bir hayli ilgi gören İçinizi Isıtacak Country Tarzı Dekorasyonlar en çok da yatak odaları , oturma odaları ve banyolara yakışıyor .

Eski kır evi dekorasyonu olarak bildiğimiz Country stili bölgelere göre azda olsa değişiklik gösterir , Amerikan Country stili dekorasyonlar , İngiliz Country tarzı , Rüstik Country stili , Fransız tarzı Country dekorasyonlar ve Shaker Country stilleri arasın da belirgin farklar vardır ama bize en yakın gelen model ise Fransız Country stili olarak görülüyor . Eski kır evi dekorasyonları’nın en belirgin ve ortak özellikleri ise doğal renk tonları , ahşap doğal keten ve yünlü kumaşlar , çiçek desenleri , hasır sepetler , şömineler ve romantik aksesuarlar bu tarzın en belirgin ortak özellikleri dir .Eviniz de eski zamanların sıcak ve keyifli ortamlarını oluşturarak nostaljik bir hava estirmek istiyorsanız , tüm Ev Dekorasyonu olmasa bile bazı alanları bu şekilde dekore edebilirsiniz . Sizlere ilham verecek en güzel Country Tarzı Ev Dekorasyon Önerileri galerimiz de sizleri bekliyor inceleyerek evinize uyarlayabilirsiniz .

country stili dekorasyon onerileri

Bir önceki yazımız olan Evde Düzen Sağlayan Depolama Fikirleri başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, evde düzen sağlayan depolama fikirleri ve evde düzen sağlayan fikirler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir