Çocuk Odası

İkiz Odaları İçin Pratik Çözümler

By  | 

Çocuk odası kurması en zor konulardan biridir. Özellikle ikiz çocuk sahibi ebeveynlerin en zorlandığı konu çocuk odasının dekorasyonu. Odanın büyüklüğü ve ikizlerin cinsiyeti vb. tüm konular dekorasyonda aileleri zorlar. Doğru bir çocuk odasında dekorasyon yaparken odanın büyüklüğü ilk hesaba katılacak konu daha sonra ergonomik olması ve eğlenceli bir oda yaratmak dekorasyon yapmakta düşülecek şeyler.

Oda Büyüklüğüne Göre İkizlere Oda Tasarımı

Küçük odalarda ikizler için dekorasyonu yaparken odadaki en büyük parça olan yatağın az yer kaplaması gerekiyor. Bunun için ranza seçimi ideal olabilir. Cinsiyetine göre ranzaya renk belirleyebilirsiniz. Alttan bir yatak daha çıkan yatak modelleri de ikizler için ideal ve yerden kazandıran yatak modelleridir. Çalışma masasının köşe olarak seçilmesi iki çocuğunda rahatça kullanım alanı bulmasını sağlarken odada fazladan yer açmanıza yardım eder. Büyük çocuk odaları küçüğe nazaran daha kolay dekorasyon yapılır. Böyle odalarsa çift yatak kullanılabilir, çocukların daha fazla raht etmesini sağlarsınız.İkizler İçin Portatif Çözümler

ikiz çocuklar için çocuk odası tasarımı yapacak aileler iki çocuğum bir arada kullanacağı bir oda olacağını ve odanın geniş kullanım alanı olmasına dikkat etmeleri gerekir. Duvara gömme yatak modelleri ikizler için ideal ve kullanışlı bir tercih. Kitaplık için pratik çözümler arayan aileler yatak başlıkları kitaplık olan modeller ile kitaplıktan yer kazanıp şık bir görüntü elde edebilir. Katlanabilir çalışma masaları da ikizler için portatif çözümler arasında. Ranzalarda dolaplı modelleri seçerek odada daha fazla yer kazanmak mümkün. Yataklarla kitaplığın bir arada kullanıldığı köşe takımları çok moda ve kullanış olarak oldukça pratik bir çözüm veriyor ailelere. Dekorasyon için böyle bir model seçerek çocukların severek kullandığı bir oda yapabilir ve kullanım olarak çok şey kazanır aileler.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin En Güzel Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde Çocuklar İçin En Güzel Duvar Kağıtları, duvar kağıdı ve En Güzel Duvar Kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1823 Gf-goFaSD2CCKe_xy1O6ta8_PfhVwh7wgguT-i59qz2s9uOQuucfkVyZTWX8nD0M 34bf8f569f9e3e9991c300099949dd36e5b46365&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir