Mobilya

İlgi Çeken Renkli Mutfak Dolapları

By  | 

Mutfak bayanların gün içerisinde en fazla zaman geçirdiği, alanlardan bir tanesi olmak ile beraber hem işlevselliği ile hem de görüntüsü ile bayanlar için oldukça önem teşkil eden bir alandır. Mutfak dolaplarının işlevselliği kullanım açısından rahatlık ve ulaşılabilirlik sağlaması, depolama alanı açısından tasarımı ve dolap sayısının fazla olmasının yanı sıra, mutfak dolapları da artık renklendi ve mutfakların kişilik kazanmasını sağladı. İlgi çeken renkli mutfak dolapları hem kullanış açısından hem de görüntüleri açısından oldukça tercih edilen mutfaklar arasında yer almaktadır.

Vintage renkli dolaplar

Vintage mutfak dolapları eski kasaba mutfaklarını hatırlatırken, açık mutfaklarda hem çok şık görünmekte hem de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mutfak dolaplarının sadece ön kapaklarını renkli kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz tamamını renkli kullanabilir, kulplarını düz ya da desenli olarak tercih edebilirsiniz. Romantik bir görüntü istiyorsanız pembe ve tonlarını tercih edebilir, dinamik bir görüntü için yeşil, mor renklerini tercih edebilirsiniz. Mutfak dolapları ile beraber soft renklerde beyaz eşya kullanarak bütünlüğü yakalayabilir, aksesuar kullanımını sade tutabilirsiniz, dilerseniz düz renklerde beyaz eşya kullanımı sağlayarak, bol renkli aksesuar ile de mutfak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Halı seçiminde küçük desenli romantik halılar tercih ederek ilgi çeken renkli mutfak dolapları öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.Enerji dolu dolaplar

Mutfağını daha enerjik, daha renkli göstermek isterseniz, ilgi çeken renkli mutfak dolapları birbirine, zıt renklerde olanı tercih edebilir, renk uyumları dengesini siz sağlayabilirsiniz. Yeşil mutfak dolabı tercih ederseniz kulplarını turuncu yapabilir, ya da mutfak dolapların her birini ayrı ayrı renklerde kullanabilirsiniz. Mutfak dolapların renkli tercih ederken mutlaka aksesuarlarınızı düz renkte tercih etmeli, halı kullanımınız da oldukça soft renkler tercih etmeniz önerilmektedir. Mutfaklarınızı daha canlandırmak istiyorsanız mutfak dolaplarınızı renkli tercih edebilir, aspiratör kullanımınız da aynı renklerde tercih ederek uyumu yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Masalar Çalışma Odalarının Vazgeçilmezi başlıklı makalemizde Ahşap Masalar, Ahşap Masalar Çalışma Odalarının Vazgeçilmezi ve Çalışma Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir