Banyo

Küçük Banyolar İçin Kullanışlı Dekorasyon Önerileri

By  | 

Banyo dekorasyonları özellikle de dar ve küçük banyolar da çoğu zaman büyük bir sorun gibi görünse de dikkatli tercihler yaparak küçük banyonuza konforu ve rahatlığı taşıyabilirsiniz . Küçük Banyo Dekorasyonları öncelikle depolama alanları ve renk seçimleri gibi bir kaç küçük dekorasyon hilesi ile de büyük ve geniş banyoların rahatlığına sahip olabilir . Küçük banyolarda sorun hep aynıdır , az ışık alır , eşyaları koyacak yer bulamazsınız daha doğrusu banyolara ait olan eşyaların kalabalığından siz hareket edecek yer bulamazsınız aslın da çözüm çok kolay , bol depolama alanları ve açık renk seçimleri .Küçük Banyo Dekorasyon Önerileri için ilk adım banyonuzu beyaz gibi açık renkleri fon olarak kullanın , fayanslar zemin ve tavan tamamen açık renkli olmalı , ikinci adım ise bir duvarınız veya boşluk olan bir duvar ayna kaplanmalı , üçüncü adım duvarları depolama amaçlı kullanmak , dördüncü adım uygun aydınlatma seçimleri yapmak , beşinci adım ise banyonuz için seçeceğiniz dolaplar ve diğer tasarımların küçük ve kullanışlı olmalarıdır . Duvarları depolama amaçlı kullanın demiştik , kapı üstü , kapı arkası ve klozet üstü bile banyo malzemelerini yerleştirebileceğiniz raflar , bölmeler ve dolaplar ile kaplanmalı .

Kullanışlı Küçük Banyolar da bu alanı geniş ve aydınlık göstermek için aydınlatmaların ve aynaların önemi bir hayli büyüktür , yüksek tavalı ise banyonuz sarkıt avize seçin , alçak tavanlar da spot aydınlatmalar ve tavan avizeleri kullanılabilir . Ayna tercihiniz banyonuzu iki katı kadar geniş gösterecek büyük duvar aynalarından yana olmalıdır , sizlere ilham verecek çok şık Küçük Banyolar İçin Dekorasyon önerileri ni inceleyerek kendi banyonuza uygulayabilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Evinizin Havasını Değiştiren Geometrik Fayans Ve Seramikler 2016 başlıklı makalemizde 2016 geometrik seramik modelleri, banyo ve dekoratif geometrik seramik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir