Yatak Odası

Küçük Yatak Odaları İçin Şık Dekorasyon Fikirleri

By  | 

Yatak Odası dar ve küçük olan evler için çok şık öneriler bulunuyor , küçük odalar da şık bir dekorasyon yapılamaz diye düşünenleri de memnun edecek şık çözümleri sizlerle paylaşacağız . Küçük Yatak Odası Dekorasyonları genel de az eşyalı ve sade olarak dikkat çekiyor , aslın da işe mobilya seçiminden başlamamız gerekiyor . Küçük odanız için fazla heybetli olmayan işlevsel özellikleri de olan mütevazi bir yatak odası takımı almalısınız veya tam bir takım almak yerine istediğiniz gibi parçaları tek alarak çok daha esnek seçimler de yapabilirsiniz  örneğin iki komidin yerine bir tane şık bir sehpa kullanabilir , duvarlar da depolama amaçlı rafları tercih edebilirsiniz .Küçük ve dar alanları geniş gösteren dekorasyon hilelerini de kullanmalısınız örneğin aynalar bu odaların dekorasyonunun olmazsa olmazları olmalı . Aynaların sihirli gücü ile odanız neredeyse iki katı kadar büyük görünecektir , dekorasyon renginiz de açık ve pastel tonlar olmalı tabi her şeyin açık renkli olduğu bir oda sıkıcı görüneceğin den bir kaç parçada canlı renk eklemeniz iyi olacaktır . Küçük Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için de duvarların kullanılması çok yerin de bir tercih olacaktır , raflar , askılar hem şıklık kazandıracak hem de çok işinize yarayacaktır .

Küçük Yatak Odaları İçin Şık Fikirler içeren keyifli ve kullanışlı dekorasyon modellerini sizler için derledik . Yatak odanız da rahat ve konforlu bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız eğer mutlaka incelemenizi öneririz .

Bir önceki yazımız olan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri başlıklı makalemizde yatak odanız için aksesuar önerileri, yatak odanızı güzelleştirecek aksesuarlar ve yatak odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir