Kendin Yap

Mutfak Tezgah Arası İçin Yaratıcı Kendin Yap Fikirleri

By  | 

Son yılların en sevilen uğraşları Kendin Yap fikirleri el becerisine dayalı geri dönüşüm çalışmaları olarak bir çoğumuz da hobi veya atmaya kıyamadığımız eskilerin yenilenmesi , dekoratif şıklıklar gibi bir çok farklı bakış açısı ile çoğumuzun ilgi duyduğu bir alandır diyebiliriz . Mutfak Tezgah Arası Dekorasyonları alışılmış fayans ve karoların demode havasını görmekten sıkılanlar veya en ekonomik şekilde yenilik arayışı için de olanların adeta yaratıcı zekalarının ürünleri olarak basit ve kolay yöntemler ile yenileyerek Mutfak dekorasyonuna göz alıcı bir şıklık kazandırabiliriz .

Yaratıcı Mutfak Tezgah Arası Çalışmaları pahalı karo , çini ve fayanslara alternatif olabilecek şaşırtan dekoratif yöntemler ile en ekonomik yoldan yenilenme ve dekorasyona dikkat çeken bir hava kazandıracak inanılmaz fikirler ile dolu . Hem eğlenip hem de en makul yollar dan yeni ve dekoratif bir tezgah arası tasarlamak için sizlere ilham verecek yepyeni fikirleri paylaşacağız . İlk olarak kil hamurundan istediğiniz şekiller de dekoratif fayanslar yapıp bunları fırında pişirip üzerini isterseniz boyayın isterseniz yapışkanlı şeffaf asetat ile kaplayın ve tezgah arası duvara yapıştırın , biraz zaman alsa da son derece kolay ve eğlenceli bir işlem . İkinci çalışma dere taşı olarak da bilinen doğal taşların tezgah arasına yapıştırılması oldukça ucuz bir çalışma diyebiliriz .Tezgah Arası İçin Yaratıcı Fikirler arasın da mutfağınızda kolaylık sağlayacak çok işlevsel bir örnek olarak delikli panelleri önereceğiz , tezgah üstünde bir çok mutfak gerecini askılarla asabileceğiniz hem de modern bir havası olan bu panelleri de kullanabilirsiniz . Çok uygun fiyatlara satılan akrilik panelleri tezgah arasına isterseniz önce duvarı istediğiniz renge boyayıp , desen çalışmaları yapıp veya önce sevdiğiniz desenli bir yapışkan şeffaf asestatı duvara yapıştırıp üzerine akrilik paneli kaplayabilirsiniz son derece rahat kullanım imkanı da sunuyor . Severek , zevkle yapabileceğiniz en güzel bir kaç örneği sizler için derledik şimdiden başarılar dileriz .

 

Bir önceki yazımız olan Araba Lastiğinden Yapılmış 10 Yaratıcı Tasarım başlıklı makalemizde araba lastiğinden 10 yaratıcı tasarım, araba lastiğinden yapılmış tasarımlar ve eski lastikten dekoratif tasarımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir