Genel

Ofisler İçin Kapı Modelleri

By  | 

Eğer ofisinizde masa başında çalışıyorsanız, ofisinizin görünümü sizin için kötü gelebilir. Çünkü çoğu insan ofisine doğru görünümü uyduramıyor ve bu gerek kapı olsun, gerek masa olsun daha sonraları sizi bunaltmaya başlıyor. Eğer kapınızı değiştirmek istiyorsanız, size ofisler için kapı modelleri sunuyoruz.

  1. Cam Kapılar

Mimari anlamda sanatın en nadide örnekleri olarak sergilenen ahşap kapı ve süsmeleri, hala ağırlığını koruyor. Fakat yavaş yavaş yerlerini cam kapılar almaya başladı. Cam, yapıya namütenahi bir görünüm sağlamasıyla beraber, estetik ve cazibesi ile ofisinizde hoş bir duruş sergiliyor. Böylelikle ofisinizin daha zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Cam kapı, ayrıca hem kalitesi hem de işçiliği bakımından ön plana çıkıyor.

  1. Alüminyum Kapılar


Alüminyum kapılar yaygın bir şekilde kullanılıyor. Popülerliği her geçen gün artmakta olup, firmaların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Alüminyum kapılar, önceleri sıradan parçalar olarak biliniyordu. Fakat artık görünümleri sayesinde pek çok alanda kullanılıyor. Aynı zamanda bu kapılar, çok kolay bir şekilde takılıp, şekil alabiliyor. Bu yüzden alüminyum kapılar çok pratik bir yapıdır. Sadece şekil ve görünüşü bakımından değil, dayanıklı bir yapı olması ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda doğa içerisinde kolaylıkla yenilenen ve doğa dostu olan bu tarz ürünlere, çevreci bireyler ilgi gösterdiği için kullanımı sürekli artıyor.

  1. Fotoselli Kapılar

Fotoselli kapılar, hem kullanımı kolay olduğu için, hem de sağlığa uygun olması açısından yaygın olarak kullanılıyor. Fotoselli kapıların üzerinde sensörler bulunuyor. Bu sensörler sayesinde, herhangi bir kişiyi algıladığı zaman temassız olarak açılıyor ve insanlar kapıya temas etmeden içeri girebiliyorlar, veya dışarı çıkabiliyorlar. Ayrıca estetik görünümü sayesinde hemen hemen her alana uyum sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Zevke Göre Dekorasyonda Ayna Kullanımı başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyonda ayna kullanımı ve Zevke Göre Dekorasyonda Ayna Kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir