Ev Dekorasyonu

Oturma Odaları İçin Konforlu Dekorasyon Önerileri

By  | 

Oturma odanız da rahatlığı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz şık bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız işe duvarlarınızın rengi ile başlayabilirsiniz , bu da sizin odanızın büyüklüğü ile ilgili bir tercih olmalıdır . Küçük bir odayı dekore edecekseniz açık renkleri tercih etmenizi öneririz , büyük bir oda için renkli desenli duvar kağıtları veya renk kombinleri yaparak hoş bir şıklık yaratabilirsiniz . Oturma odaları her zaman için sade ve kullanışlı bir şekil de dekore edilmelidir , rahat mobilyalar , odaya uygun bir televizyon ve sehpa , dekorasyona uyumlu tek parça bir halı ve ona uygun perdeler , aynı oda içerisin de çalışmayı düşünüyorsanız pencere yakının da bir yere çalışma masası ve odanızı renklendirip canlandıracak çiçekler , aksesuarlar mutlaka olmalıdır .

Oturma Odaları İçin Dekorasyon Önerileri arasın da sıcak ve samimi havası ile bir çoğumuzun beğendiği country stili dekorasyon modelleri de oldukça ilgi görüyor , Ev Dekorasyonu için de yatak odası ve oturma odalarına çok yakıştığını düşündüğümüz country tarzı dekorasyonlar , rahatlığı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz son derece etkileyici bir tarzdır . Beyaz , krem ve doğayı evinize taşıyan zarif çiçek desenleri bu tarz odalara ferah bir hava katabilir . Genel olarak tek bir kanepe ve iki berjer koltuğun kullanıldığı oturma odaların da ayrıca okuma ve dinlenme köşeleri için josefin stili kanepeler de tercih edebilirsiniz .Tek bir tavan aydınlatması ve dinlenme köşeniz için de abajur veya lambader kullanmanızı öneririz . Dekorasyona başlamadan önce için de bulunduğunuz mevsimi de unutmamanızı tavsiye ederiz , renkler , halılar , perdeler mutlaka mevsimin özelliklerine uygun olarak seçilmelidir . Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en çarpıcı ve en Konforlu Oturma Odası Dekorasyon Modelleri galerimiz de sizleri bekliyor , yenilik yapmaya başlamadan önce incelemenizi öneririz .

renkli oturma odasi dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan 2016 Trendi Modern Cam Kapı Modelleri başlıklı makalemizde 2016 trendi cam kapı modelleri, ev dekorasyonu ve modern cam kapı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir