Ev Dekorasyonu

Pencere Önü Dekorasyonu İçin Şık Fikirler

By  | 

Pencerelerinizin tek güzelliği perde ve tüller olamaz , güzel aksesuarlar ve iyi bir düzenleme ile en sıradan pencereler bile dikkat çeken bir şıklığa sahip olabilir , biz de sizlere evinizin pencerelerinin dekorasyona dahil olacağı birbirinden güzel Pencere Önü Dekorasyonları ile ilgili en estetik önerileri sunacağız . Manzaralı bir pencereniz varsa ve kenarı da biraz geniş ise tam size göre keyifli bir şıklık yaratabileceksiniz . Pencere Önü İçin Şık Fikirler arasın da rahatça dinlenmek , kitap okumak ve evinizin dekorasyonuna inanılmaz bir etki sağlayacak güzel bir şıklık yaratmak için muhteşem fikirler bulunuyor .Pencere kenarları genel olarak saksı çiçekleri ile dikkat çeker , oysa ki pencerelerin önü için çok daha güzel ve farklı dekorasyonlar da yapmak mümkün . Her güzel pencere çiçekleri hak ediyor , ister yapay çiçekler , isterseniz canlı saksı çiçekleri veya kuru çiçekler her şekil de pencerelere estetik bir hava kazandırır . Aksesuarlar ile de pencerenizin önün de hoş bir dekor oluşturabilirsiniz , biblolar , vazolar , heykeller ama en çok da fenerler ve mumluklar olmalı . Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri için de en çok dikkat çeken aksesuarlar dekoratif mumlar ve fenerler ile yapılan etkileyici dekorlar bir hayli ilgi görüyor .

Sarkıt aksesuarlar pencerelere çok yakışan bir başka örnek olabilir , tek bir parça sarkıt aksesuar veya tüm pencereyi kaplayan adeta kapı boncuğu havasına sahip olan sarkıtlar oldukça hoş görünebilir . Ev Dekorasyonu için de genel de unutulan pencereleriniz için güzel bir dekorasyon düşünüyorsanız tam sizin seveceğiniz örnekleri bir araya getirdik inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Kış Dekorasyonlarına Sıcak Öneriler 2017 başlıklı makalemizde 2017 kış dekorasyonları, dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir