Çocuk Odası

Renkli ve Ergonomik Çocuk Odaları

By  | 

Evini dekore etmek isteyenleri en fazla meşgul eden konulardan biri çocuk odaları. Çocuğun zevkle zaman geçirdiği bir alan yaratırken pratik bir alan yaratma önemli. Her dönem bu amaçla onlarca model ortaya çıkıyor. Dekorasyonda 2018 çocuk odası modelleri de birbirinden eğlenceli ve ergonomik olarak şekil aldı. Dekorasyonda çocuk odası modeline karar verirken kız mı erkek mi ilgi alanlarını düşünmeli bununla beraber odanın büyüklüğü ve kullanım alanı geniş tutmak için çaba sarf etmelisiniz.

Eğlenceli Çocuk Odaları

2018 çocuk odalarında amaç çocukların daha büyük bir zevkle odalarında zaman geçirmesi. Uyurken bile iyi vakit geçirmeleri. Bu amaçla araba şeklinde yataklar, çizgi film karakterlerinin olduğu dolapların olduğu çocuk odalarını seçebilirsiniz. Kız çocukları için perdeden, yatağa her yerde sevdiği karakterler ile pembe bir oda iyi bir seçim olur. 2018 çocuk odalarında bu modeller çocuklar çok sevdiği nitelikte bir taraftan da kullanışlı. Ekstra dolaplar, gizli bölmeler ile birçok yayıntı ortadan kalkmış olur.Ranzalı Modeller

Bir odayı iki çocuk paylaşacaksa akla ilk gelen model ranza. 2018 yılında ranzalı yataklar çok daha pratik ve renkli. Ranzada rahatlıkla yatan çocuklar oyuncakları için ayrılan bölmeleri çok sevecekler. Ranza için yeterli yeri olmayan ve rahat hissetmeyen aileler için açılan ikiz yataklar çok iyi bir seçim olacaktır. İster sandık olarak ister ikiz yatak olarak kullanabildiğiniz yataklarda çocuklarınız hem geniş bir alan sahibi olur hem rahatça uyurlar.

Her Yerde Dolap Ve Bölme

Çocuk odalarında en büyük sıkıntı olan oyuncak vb. şeyleri ortadan kaldıracak duvara montajlı katlanabilir bölmeler çok sevilen modellerden. Birçok açıdan avantaj sağlarken çocuğun severek odasını toplamasını sağlar. Çalışma masalarında ayaklı modeller yerine yerden de kazanacağınız katlanabilir çalışma masaları tercih etmeli, çocuk odasını buna göre dekore etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ranza Modelleri başlıklı makalemizde Dekoratif Ranza, Dekoratif Ranza Modelleri ve Ranza Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir