Ev Dekorasyonu

Renkli ve Sıcak Çalışma Odası Dekoru

By  | 

Çalışma odası hazırlamak isteyen insanlar için farklı tasarımlar mevcut. Ancak bir çalışma odasını dekore etmeden önce mutlaka kullanım amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Her çalışma odası her insana hitap etmez. Bazı insanları pastel tonların hakim olduğu çalışma odaları motive ederken bazılarını da rengarenk tasarımlar motive eder.

Renkli Çalışma Odası Modelleri

Renkli çalışma odası dekorasyonları daha çok gençlere hitap eden modellerdir. Bu modellerde ya tamamen renk renk seçeceksiniz mobilyaları ya da tek renk üzerinden gideceksiniz. Renkli çalışma odası dekorasyonu tasarımlarında masa ve sandalye seçimi çok önemlidir. L şeklinde bir masa tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda hareketli bir koltukta son derece rahat olacaktır. Klasik çalışma odası renkleri yerine tercih edebileceğiniz daha canlı renkler çalışma odanızı da daha hareketli hale getirecektir. Karnaval gibi çok fazla renk kullanmak yerine bir kaç farklı renk kullanmak sizi daha az yoracaktır. Oda biraz küçükse bu renklerde açık tonları tercih etmek ortamı daha aydınlık ve daha geniş gösterecektir.

Kitaplıklarınızı Özenle Seçin

İnsanların en iyi arkadaşı olan kitaplar için seçeceğiniz kitaplık modellerinde bir kaç farklı rengi tercih edebilirsiniz. Oda bayanlara hitap edecekse tatlı pembe ve beyaz renkleri kullanabilirsiniz. Köşeli kitaplık modelleri de oldukça kullanışlı modellerdir. Şık bir oda tasarlamak isteyen insanların kaliteli mobilya kullanmak kadar eski mobilyaları da değerlendirme şansları bulunuyor. Farklı renklere boyayacağınız kitaplıklar ve dolaplar çok fazla işinize yarayacaktır. Duvar kitaplıkları da tasarlayabilir ve bu kitaplıklara farklı süs eşyaları yerleştirebilirsiniz. Bir çalışma odasında bulunması gereken en önemli detay ise masa lambasıdır. Eğer beyaz ağırlıklı bir oda tasarladıysanız masa lambanızı siyah ya da kırmızı renklerini seçebilirsiniz. Masanız büyükse biraz büyük lambaları tercih etmenizde bir sıkıntı yok.renkli-çalışma-masası-modelleri florin-genc-odasi-takimi-tab-07 win-masa-beyaz-kirmizi calısma-odasi-dekorasyonu-modadekorum-5 labran-masa-beyaz-kirmizi

Bir önceki yazımız olan 2017 Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde 2017 Ev Dekorasyonu, dekorasyon ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir