Mobilya

Saloni Mobilya Modelleri

By  | 

Mobilyalar evin ev gibi görünmesini sağlayan ve eve sıcak bir görünüm katan eşyaların başında geliyor. Gerek yemek odaları gerekse oturma grupları belirli bir düzen ve uyum içerisine olmak durumundadır. Saloni mobilya modelleri her oda şekline ve büyüklüğüne uygun olarak tasarlanıyor. Küçük mekanlar için daha zarif ve yer kaplamayan mobilya tasarımları lüks ve şık görünümü ile odanızı aydınlık ve daha huzur dolu bir ortam haline getiriyor. Oturma gruplarında mekan şıklığı kadar ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi de önem taşıyor. Mobilya seçiminde satın almak istediğiniz takımın fonksiyonel olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor.Mobilyalarda Renk Seçimi

Evinizin odları geniş ise renk konusunda çok fazla düşünmenize gerek yok. Hemen her renk mobilyayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu yeşiller ve bordolar oldukça sofistike görünüm sunuyor. Oturma gruplarında farklı renklerin kombinleri de sıkça tercih edilenler arasında yer alıyor. Yemek odası takımlarında eski vitrin modasının yerini geniş televizyon üniteleri aldı. Hem şık hem de pratik olan bu mobilyalar birbirini tamamladığında modern bir salon ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Dekorasyonda Klasik Renk Seçimleri

Klasikten vazgeçemeyen insanlar için ceviz mobilyalar hala popülaritesini koruyor. Açık krem renkleri ve kahverengiler de vazgeçilemeyen renkler arasında yer alıyor. Yaşantınızı kolaylaştıracak ve hareket kabiliyetinizi engellemeyecek şekilde seçimler yapmanız evinizi daha kullanışlı hale getirecektir. Buna renklerin uyumunu da eklediğinizde şıklığı yakalamak sandığınızdan daha kolay.

Bir önceki yazımız olan Şık Gardırop Modelleri başlıklı makalemizde Açık renk dolaplar, gardırop ve şık gardırop modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir