Aydınlatma

Salonlar İçin Dekoratif Aydınlatma Modelleri 2017

By  | 

Evinizin dekorasyonuna kaliteli ve estetik bir ışık kazandırmak için seçeceğiniz ürüne karar verirken dikkate almanız gereken en önemli detaylar biri tavan yüksekliği , diğeri kullanılan alanın büyüklüğü olmalıdır . Aydınlatma modeline karar verirken bir başka önemli etken ise ne tarz bir aydınlatmaya ihtiyaç duyacağınız olacaktır , söz konusu salonlar ise , oturma alanı , dinlenme köşesi ve yemek masasının üzeri gibi bir de genel aydınlatma için tavandan sarkan şık avizelere de gerek duyacaksınız . Salon Aydınlatmaları az önce de sözünü ettiğimiz gibi bir kaç farklı model ve özelliklere sahip tasarımlar arasın dan seçilmelidir .Salonlar İçin Aydınlatmalar lambader , aplikler , spot ve avizeler gibi ışığı ayarlanabilir veya sadece bir alanı ışıklandırmak için etrafa fazla ışık vermeyen abajur veya lambader modelleri arasın dan seçeceğiniz tasarımlar da olacaktır .Salonunuz da yemek masası varsa eğer bu masanın üzerine de masanın modeline göre şık bir sarkıt avize seçebilirsiniz . Estetik ve kaliteli aydınlatma seçmeniz sadece dekorasyona yakışan veya sizin zevkinize uygun modelleri seçmek anlamına gelmiyor , bütün bu özelliklerin yanın da salonunuz da gerek duyacağınız yerler de gerektiği gibi ışık almanızı da sağlayacak özelliklere sahip olan ürünleri seçmelisiniz .

Dekoratif Salon Aydınlatmaları için de en dikkat çekici olan genel salon aydınlatması için tavanın yüksekliğine bağlı olarak sarkıt veya tavan avizesi seçmelisiniz , yemek masanızın üzeri için hem şık hem de masaya uygun bir aydınlatma seçmeniz gerekiyor tabi bu aydınlatmaların dekorasyonun tarzına mutlaka uyması da gerekiyor . 2017 Salon Aydınlatma Modelleri galerimiz de sizleri bekliyor inceleyebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Antrenize Güzellik Katacak 8 Dekoratif Avize Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2017 antre avizeleri, antrenize güzellik katacak avizeler ve aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir