Salon

Salonlar İçin Dekoratif Duvar Dekorasyon Önerileri 2016

By  | 

Ev dekorasyonların da son yıllar da duvarlar da oldukça renklendi , nişler , tablolar , kolaj çalışmaları 2016 Duvar Dekorasyon Önerileri arasın dan sadece bir kaç tanesi . Duvar kağıtlarının , üç boyutlu poster duvar kağıtları , dekoratif duvar panelleri ve resimler ile tasarlanan duvar kolaj uygulamaları son zamanlar da özellikle de Salon Duvar Dekorasyonu için sıklıkla tercih ediliyor . Sadece Salon duvarları olarak değil evin diğer duvarları için de oldukça farklı uygulamalar görenleri kendine hayran bırakıyor . salonların duvarların da tarz bir şıklık yaratmak istiyorsanız birbirinden güzel alternatifler sizleri bekliyor .

Salonlar İçin Duvar Dekorasyonları tablolar , panolar ve değişik aksesuarlar ile sınırlı değil , niş uygulamaları özellikle de salon duvarlarına çok yakışıyor , içine yerleştirilen led aydınlatmalar ve estetik aksesuarlar ile inanılmaz bir şıklık yaratan nişler sizin salonlarınız için de kullanılabilir . Porselen veya seramik rengarenk desenli tabaklar kullanılarak duvarlar da çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz veya dekoratif raflar üzerine şık aksesuarlar da sizin tercihiniz olabilir . Bazen bir çok aksesuar yerine tek bir aksesuar kullanarak oldukça etkili bir hava estirebilirsiniz , örneğin gösterişli büyük bir ayna tek başına yeterli olabilir veya büyük boy dekoratif bir duvar saati kullanabilir bütün salona göz alıcı bir şıklık kazandırabilirsiniz .Salon duvarına kocaman bir şekil çizin bu büyük bir kalp olabilir , koca bir daire olabilir veya sevdiğiniz her hangi bir şekil ve bu şekli taşırmadan en sevdiğiniz bütün fotoğraflarınızı bant veya her hangi bir yapıştırıcı kullanarak istediğiniz gibi yapıştırıp son derece şık bir duvar kolajı yapın , isterseniz bunu çerçeveli resimleri kullanarak da yapabilirsiniz son derece farklı ve tarz bir Salon Duvar Dekoru oluşturmuş olacaksınız .

salonlar icin cerceveli duvar kolaji

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı En Güzel Sofra Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde 2016 yılı sofra dekorasyon önerileri, en güzel yılbaşı sofraları ve salon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir