Salon

Salonlar İçin Yeni Moda Dekoratif Aynalar 2016

By  | 

2016 Salon Aynaları arasın da her ebatta ve her tarz da ayna tasarımları , evinizin her alanının duvarların da kullanılan aynalar göre çok daha farklı bir estetiği yansıtıyor . Bazen bir duvarın tamamını kaplayan büyük devasa aynalar ile salonlar boyut kazanır , bazende küçük ve gösterişli bir ayna ile de inanılmaz bir şıklık kazanır .

Yeni Moda Salon Aynaları özellikle konsol ve oturma gruplarının bulunduğu duvarlar da enine dikdörtgen olarak tercih edilse de bir çok dekorasyon da artık gösterişli çerçeveleri olan küçük aynalar tercih ediliyor , oval , yuvarlak , kare ve dikdörtgen modeller gibi bir çok parçadan oluşan Dekoratif Salon Aynaları da farklı ve modern bir şıklık yaratıyor . Salon dekorasyonun da ayna kullanımı son derece yaygın bir seçimdir , salonun duvarlarının büyüklüğü ve genişliği kadar dekorasyon tarzının da önemli olduğu ayna seçimi daha çok sizin zevkiniz doğrultusun da olmalıdır .Salonlar İçin Ayna Modelleri arasın da Fransız klasiği oymalı modeller son yılların en çok ilgi gören tasarımları arasın da yer alıyor . Sizde salonunuz da şıklığı ile göz kamaştıracak yepyeni bir ayna kullanmayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz yeni sezon aynaları galerimiz de inceleyebilirsiniz .

 

Bir önceki yazımız olan Salonlar İçin Dekoratif Duvar Dekorasyon Önerileri 2016 başlıklı makalemizde 2016 duvar dekorasyon önerileri, salon ve salon duvar dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir