Ev Dekorasyonu

Sarı Renkli 20 Ev Dekorasyon Önerisi 2016

By  | 

Evinizin dekorasyonunda aydınlık , sıcak ve neşeli bir hava oluşturmak istiyorsanız sarı ve sarının turuncuya kadar olan renk tonlarını mutlaka kullanmalısınız . Sarı renk yaz aylarının sıcak ve neşeli havasını taşıdığı gibi sonbaharı da temsil eder , altın ve bakır sarısı renkler sonbaharın kuruyan yapraklarını ve güneşin bu yaprakların arasından süzülen ışığını en güzel ifade eden renklerdir . Sarı rengi en güzel koyu renkler arasın da görebilirsiniz , gri , siyah , mor , yosun yeşili , lacivert , bakır kahve renkleri sarı rengini en güzel taşıyan renklerdir .

2016 Renkli Ev Dekorasyon Modelleri arasın da aydınlık ve sıcak görüntüsü nedeni ile sarı rengi bir şekilde mutlaka görmek mümkün , duvar boyasından , aksesuarlar , ev tekstilinden mobilyalara kadar bir çok farklı tasarım da sarı renk kullanılarak dikkatler bu noktaya çekilebiliyor . Ev Dekorasyonu içinde bulunan mobilyaları , tarzı ve renkleri ile tam bir bütünlük içinde olabilir . Tamamen sarı ağırlıklı bir dekorasyon ise son derece itici bir etki yaparak evinize sıkıcı , hüzünlü ve yalnızlık hissi uyandıran bir hava doldurarak enerjinizi düşürecektir .Koyu renkler arasında patlayan bir sarı istediğiniz canlılığı ve ışıltıyı evinize yaymaya yeterli olacaktır . Tek bir sarı koltuk , sarı desenli koyu renkli bir halı veya perdeler , gri duvarlarda sarı çerçeveli tablo , pano veya aynalar , bir kaç sarı aksesuar evinize bambaşka bir şıklık ve bambaşka bir etki yapabilir . Sizler için son derece güzel dekorasyon modelleri seçerek galerimiz de derledik Sarı Renkli 20 Ev Dekorasyon Önerisi ni inceleyerek evinize uygulayabilirsiniz .

dekorasyonda sari rengin isiltisi

Bir önceki yazımız olan 2016 Trendi 3D Dekoratif Bambu Duvar Panelleri başlıklı makalemizde 2016 trendi dekoratif duvar panelleri, 3d dekoratif bambu duvar panelleri ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir