Banyo

Still Sahibi Dekorasyonlar İçin Patchwork Fayanslar

By  | 

Mutfak ve banyolarda 2017 yılında sıkça karşımıza çıkan Patchwork fayanslar hem şık hem de dinamik bir havayı getiriyor. Patchwork fayanslar ile gösterişli banyolar elde etmeniz oldukça kolay oluyor. Hem modern hem de eskitme bir havayı evinize getiren bu model ile şık bir görüntü elde ediyorsunuz. Modern ve klasik tarzlara uyum sağlayabilmesi ide avantajları arasında yer alıyor. İster büyük ister küçük bir banyoya sahip olun fayans kullanımı ve doğru desen seçimi banyonuzun havasını değiştiren en önemli unsurdur. Banyodaki soğuk havayı kırmanın yolu ise doğru renk ve desen seçiminden geliyor. Patchwork desenlerin kullanımının artması ile birlikte bu desen moda dünyasından fayanslara kadar sıçradı. Bu desenleri sadece yer değil duvar fayansları için de kullanabilirsiniz. Bu sayede dekorasyona farklı bir hava katacaksınız. Tarzınıza ve zevkinize uygun olarak seçeceğiniz desen ve renkler ile farklı bir hava elde edebilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlar ile de hem salaş hem de şık bir hava elde edebiliyorsunuz. Duvar ve zemin malzemelerinde karşımıza çıkan patchwork desenleri oldukça büyük ilgi görüyor. Kullanacağınız banyo aksesuarları ve renk seçenekleri ile de banyonuzun soğuk havasını enerjik bir biçime dönüştüre biliyorsunuz.Patchwork Fayanslar İle Kullanılabilecek Renk ve Aksesuarlar

Ortama dinamik bir hava kazandıran bu fayanslara uyumlu olarak seçeceğiniz renk ve aksesuarlar fayansların ortaya çıkmasını sağlıyor. Beyaz rengi bu desenler ile tercih edilen renklerden biri oluyor. Bunun sebebi ise fayansların karışık yapısının beyaz ile dengelenmeye çalışması oluyor. Böylelikle banyo enerjik bir hava ile kalıyor ve karışıklığa yer verilmiyor. Kullanacağınız banyo perdesi, yer havlusu, vazo gibi aksesuarlarında bu desenlere uygun renklerde ve sade bir yapıda olmaları oldukça önemli. Böylelikle banyoda beklenen huzur ve şıklık sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Banyoların Vazgeçilmezi 2017 Renkli Duş Perdeleri başlıklı makalemizde Banyo Duş Perdeleri, Duş Perdeleri ve Renkli Duş Perdeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir