Banyo

Su Tesisatçılığında Yeni Dönem: 3D Baskılı Musluklar

By  | 

Üretim teknolojileri, teknolojinin en çok gelişme kaydeden dallarından bir tanesidir. Bu gelişmenin sonucunda ise, ortaya oldukça zarif ve bir o kadar kullanışlı ürünler çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de; muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları olarak insanların karşısına çıkmaktadır. 3d baskılı musluk tasarımlarının ortaya çıkmasının bir diğer ana sebebi ise; 3 boyutlu yazıcıların geleneksel üretime meydan okumasından kaynaklanmaktadır. 3 boyutlu yazıcılardan çıkan muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları insanları cezbeden bir güzellikte oluşturulmaktadır.

3D Baskılı Muslukların Tasarlanmasında Ana Amaç Nedir?

3 boyutlu yazıcılar aracılığı ile ortaya konan bu tasarımlar şu an için Amerika özelinde yapılmaktadır. Muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları yapılmasında en temel amaç, geleneksel olarak kullanılan tasarımların dışına çıkmaktır. Geleneksel tasarımın dışına çıkarak da, her biri birbirinden farklı ve enfes görüntüde ürünlerin tasarımına imza atmaktır.3d baskılı musluk tasarımlarının Amerika özelinde yapılıyor olması, Amerika dışındaki insanların aklında bazı soru işaretleri bırakmaktadır. Bunların en başında, bu muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları ile ilgili çalışmaların sonunda, muslukların çalışması ve ev içerisinde bu muslukların nasıl kullanılacağıdır. Ancak, tasarımı yapan firma bu konulara da açıklık getirmiştir. Muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları günlük hayat içerisinde, evlerde yer alan su sistemlerine uygundur ve rahat bir biçimde kullanılabilecektir.

3D Baskılı Muslukların Fiyatı Ne Kadar Olacaktır?

Oldukça sıra dışı ve muhteşem güzellikte olan 3d musluk tasarımlarının, tasarımı ve üretimi yapan firma tarafından fiyatlandırılması yapılmıştır. Firma tarafından yapılan açıklamada, muhteşem 3d baskılı musluk tasarımları ürünlerinin Amerika’da ki satış fiyatı 20.000 $ olduğu belirtilmiştir. Fiyat bakımından pahalı bir ürün olsa da, 3d baskılı muslukları alan kişiler için oldukça güzel bir üründür.

Bir önceki yazımız olan Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde Banyo Dekorasyon Önerileri, Romantik Banyo Dekorasyon Önerileri ve Romantik Banyo Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir